www.sudzibas.lv AirBaltic Lidojumi kavējas par vismaz 2 stundām!!!

AirBaltic - Lidojumi kavējas par vismaz 2 stundām!!!

Nekad mūžā vairs nepirkšu Airbaltic biļetes, un nevienam neiesaku. Kuram interesanti, palasiet 16.06.22 Travelnews rakstu par to, ka Airbaltic trūkst detaļas, tā kā acīmredzot šāds serviss ir uz palikšanu.
Tieši šobrīd sēžu lidmašīnā, kurai vajadzēja izlidot pirms 2 stundām, un ik pēc 15 min mums saka, ka vēl 15 jāgaida... Turklāt, lidmašīna nemaz nav Airbaltic, bet kaut kādas Maltas čartera aviokompānijas. Un, pirms nedēļas bija tieši tas pats, kavēts lidojums par 2 stundām.

28.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

C

Комментарии (2)

W wwoki 28.06.2022

uzmācās ar seksa sludinājumiem, visiem kam ir interese lūdzu zvaniet uz mob. 28814648
drosi zvaniet.
zvana un uzdod stulbus jautajumus del gara laika,drosi zvaniet iepazistieties varbut interese iepazisanas. aktivi mekle informaciju saitos,lai sazinatos un rakstitu un zvanitu jums. esiet uzmanigi savus datus bankas vai citus nedodiet,lai nemegina apzagt.

P PatiesiibasMeka 29.06.2022

Ir kāda aviokompānija, kas šobrīd lidojumos uz eiropu nekavējas?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы