www.sudzibas.lv AirBaltic Krāpšanās

AirBaltic - Krāpšanās

Ir apnicis airbaltic krāpšanās un shēmošana ar jaunajām lidmašīnām. Šogad jau 4 reizes iegādājos dārgās aviobiļetes uz eiropās valstīm(Vīne, Nīca, Barselona, Minhene - citas avio kompānijas ir līdz 3 reizēm lētākas) . Sakarā ar to, ka man ir bail lidot izvēlos maksāt dārgāk un lidot ar mūsu jaunajām lidmašīnā, ko esam paši samaksājuši no saviem nodokļiem. Tieši nevienā reisā nebija jauno lidmašīnu (vecas grabažas) , krēsli neatliecas, nolietotas un grabošas.
Tai pašā laikā, no katras lidostas mūsu airbaltic lidmašīnas lido uz citām pilsētām - tallinu (no Nīcas) , diseldorfu (no barselonas) , utt. Par lidmašīnas maiņu paziņo pāris stundas līdz 6h pirms izlidošanas. Pēdējo reizi paziņoja otrā dienā pēc lidojuma (no barselonas) . Šinī situācijā esmu situācijas ķīlnieks jo es nevēlos lidot ar vecām lidmašīnām par lielu naudu. Avio kompānija nekompensē biļešu daļēju atmaksu, mūžīgi kavē un nerespektē laicīgi pateikt par lidmašīnu maiņu, jo es labāk paņemt biļešu naudu atpakaļ un lidotu ar citu aviokompāniju (kaut vai lētāku) .

06.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (1)

B Bez_vārds 06.07.2023

Ja kritīs lidmašīna, tad kritīs, neatkarīgi no tā, kurš ko un par ko ir maksājis. Neredzu jēgu pārmaksāt. Bailes no lidošanas tas nemazinās, ja protams, tās bailes ir bijušas īstas. Bet jebkurā gadījumā, tas nemazinās iespējas nokrist.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы