LV RU
www.sudzibas.lv Wolt Krāpšana

Wolt - Krāpšana

Wolt reklāmas dēļ, ka Pastot 2 B&J saldējuma pintes, 3. Daujam dāvanā, kompānijā nolēmām pasūtīt saldējumu filmu vakaram no Home Of Ice Cream. 3 saldējumu vietā atnāca tikai divi, un kad klientu atbalstam jautāju, kas par lietu, tika atbildēts, ka saldējumi konkrētajā restorānā esot beigušies, un esot bijis jāpasta īpašais jautājums.
Uz jautājumu - kā es to pasūtot varēju zināt (izmantoju vienu no restorāniem, uz kuriem veda reklāmas links) , un kāpēc, neviens pirms pasūtījumā izpildes nesazinājās un nepainformēja (tad butu vai nu atcēlusī, vai pasūtījusi 3. Pati klāt) , klientu apkalpošanas speciālists neuzskatīja par vajadzīgu atbildēt. Reklāma par akciju mājaslapā joprojām atrodas, kaut gan jau iepriekšējā dienā tika teikts, ka "restorānam saldējumi beigušies", arī nekādi nosacījumi, ka pasūtījumam jāizskatās "īpaši", vai ka saldējumu skaits ir ierobežots, nebija un joprojām nav.

It kā jau sīkums, bet nu nedaudz cūcībā no uzņēmumu puses un klientu maldināšana.
Turpmāk izvēlēšos bolt pakalpojumus, lai gan iepriekš regulāri izmantoju wolt.
Saprotu, ka problēmas var rasties, bet nu tās tomēr butu arī jārisina, nevis jāignorē čata ierakstus.

31.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

A Andris Neiburgs 31.10.2020

Kāds sakars woltam vai boltam? Saldējums beidzies kafeijnīcā, viņi paši nav ielikuši. Kurjers jau tikai piegādā, tikpat labi tev varēja atnākt 10 saldējumi vai vispār viens. Wolt tur nav pie vainas

Perons skaidrā 01.11.2020

tā iet ka svin raganu svētkus, dabūji šoreiz 'trick', vispār, priecājies ka jociņš bija šāds, nevis raganas piebūra caureju visiem tava kino vakara apmeklētajiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы