LV RU
www.sudzibas.lv VRK Travel Nekvalitatīvs pakalpojums

VRK Travel - Nekvalitatīvs pakalpojums

23.07.-31.07.2017. ar VRK travel bijām ekskursijā uz Gruziju. Pēc ekskursijas dokumentu paketes nebija nodrošināta pakalpojuma kvalitāte:
1. komfortabls, tūristu autobuss-3.4. dienā bija ļoti neērts, grupai par mazu autobuss, jo bija neērta sēdēšana, jo vieta 1 pieaugušajam bija par mazu, ka nevarēja ērti novietot kājas un sēdekļi neērti, kā rezultātā sāpēja muguras un kājas,
2. neprofesionāls grupas vadītājs Natālija:
2.1. bija jānodrošina vadītājs, kurš pārvalda krievu un latviešu valodu, bet reāli pārvaldīja tikai krievu valodu,
2.2. nekorekta rīcība pret grupu ar izteicieniem, kas bija cieņu aizskaroši, ieskaitot teicienu sadarbības partnerim Gruzijā : "Skolko s nix sdzerats?"
2.3. nevēlēšanās risināt problēmas, kas radušās ekskursijas laikā-tūrisma kompānijas kompetencē,
2.4. nebija sagatavota vadīt grupu pa Gruziju, jo stāstījums bija saraustīts, bez konkrētas informācijas,
2.5. grupa apskates objektos tika raustīta no vienas vietas uz otru, kas radīja apjukumu un šaubas,
3. ekskursija uz Boržomi maksāja 20 EUR+2 lari ieeja parkā, tad mūsu grupa pa šo naudu redzēja tualeti, pagaršoja ūdeni, aizgāja līdz karuseļiem un atpakaļ, jo tik daudz laiks bija veltīts šim objektam, kur palika taka 3km..., vai bija vērts maksāt šādu summu par redzēto?
4. grupas vadītājas "bonuss" grupai Tbilisi vakarā 23-iem pirms lidostas, kas bija bezjēdzīgs un bez konkrēta mērķa, lai grupas vadītāja tikai pati varētu tikties privātā tikšanās.
Vai šis pakalpojums ir kvalitatīvs? Kompānija neuzņemas atbildību!

Дополнено Sandra 03.08.2017

Papildinājums: grupas vadītāja grupu nesavāca Rīgas lidostā, bet katrs līdz Tbilisi lidoja individuāli, kas daudziem radīja samulsumu un neziņu. Grupa ar grūtībām savācās Tbilisi lidostā.

Sa

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы