LV RU
www.sudzibas.lv VRK Travel Slikts serviss

VRK Travel - Slikts serviss

Labdien, atgriezos no ceļojuma Vācija-Šveice, kur gide Irina gandrīz katrā pilsētā ierosināja šopingot pa veikaliem pa 2-3. St, tā vietā lai kaut ko redzētu. Ar kaut ko tādu saskāros pirmo reizi, daudz esmu ceļojusi ar citām firmām, vai tiešām braucam 2000. Km. Lai iepirktos, par to vajag brīdināt pirms brauciena. Un vēl, autobusā oda pēc tualetes, un nedarbojās kondicionieris, varat iedomāties, cik nepatīkams ceļojums bija, gribu lai ceļotāji to zin.

Комментарии (1)

Pacco_al 19.06.2017

Jā lai cik tas nebūtu dīvaini, cilveki uz to iepirkšanos svešās zemēs ir kā pasisti. Es arī nesen biju vienā līdzīgā tūrē un katrā miestā bija šopings un cilvēki pirka visādus sūdus kautdzēm un pēc kārtas.
Laikam esam kļuviši tādi patērēšanas vergi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы