Valsts Ugunsdzēsības Un Glābšanas Dienests - Bezatbildība

30.08.2022. Ap 19: 00 tika izsaukti glābēji, sakarā ar mana tēva slīkšanu. Saviem spēkiem neizdevies atrast, teica, ka rīt no rīta atsūtīs ūdenslīdējus. Nogaidījām dienu, izrādījās, ka kāds nav pabeidzis darbu un nav izsaucis vispār. Un tā visiem zinot, ka ezerā ir līkis.. Neviens nemeklējis, un nedevies ne zinis…līkis peld divas dienas, ezerā, vienīgi slikts darbs un bezatbildība.

01.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (2)

V VUGD 06.09.2022

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests: Iespējamo bojāgājušo meklēšana ūdenstilpēs ir darbs, kas tiek veikts cieši sadarbojieties Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam un Valsts policijai, kas paralēli skaidro notikušā apstākļus un lemj par nepieciešamību iesaistīt meklēšanas darbos VUGD ūdenslīdējus. Ja, notiekot negadījumam uz ūdens, nekavējoties palīgā steidzas ugunsdzēsēji glābēji no tuvākās struktūrvienības, kas var veikt glābšanas darbus virs ūdens, tad tālākos meklēšanas darbus, kad jāatrod bojāgājušais, veic ugunsdzēsēji glābēji ar ūdenslīdēja kvalifikāciju un specializētu aprīkojumu. VUGD ūdenslīdēji izvietoti reģionu centros, tādējādi to iesaistīšana meklēšanas darbos, notiek izvērtējot operatīvo situāciju, pieejamo personālu un konkrētās situācijas apstākļus.
Atvainojamies par notikuma vietā neprecīzi sniegto informāciju, kas saistīta ar tālāko meklēšanas darbu norisi.

S Samanta2000 06.09.2022

Nē, viss tā arī ir skaidrots! Ka vieni ir izdarījuši savu darbu, bet citi nē, jo visi bija pilnībā pārliecināti,ka viņi ir ceļā, tomēr izrādās ,ka pat nebijis izsaukums.Vai jūsu prāt tas ir normāli,visiem zinot jau vakarā un neizsaukt,jo aiznākamdien jau no rīta,kad viss bija izdarīts pareizi, glābēji bija ieradušies pēc pāris stundām. Es saprotu, ka tagad jūs veļat visu uz tādu pusi jo negribat to atdzīt un visiem ir vienalga, bet tomēr labi zinu, ka tagad ir pilnīgais bardaks un neprofesionalitāte!.Tēvs ir atrasts , pašu spēkiem..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы