Jelgavas ugunsdzeseji. - Privatipasuma uzlausanu

Sveicinati!11./12.novembra vakara ierodoties majas ,ieraudziju,ka durvis atlauztas un stav vala,majas atrradas 90 gadu vectevs,kurs teica,ka ugunsdzeseji izlauzusi durvis,jo maja degot,un lieli dumi velpties,neko neatrada.Vai ugunsdzeseji drikst atlauz privatipasuma durvis? Virtuve logs bija vala,vareja ar savam kapnem tikt ieksa? Kapec jalauz durvis kuras ir sabojatas ta,ka nacas likt jaunas ardurvis. Kurs samaksas par tam?Velos uzzinat vai tiesam irrtads likums,ka var lauzt durvis vala?

L

Комментарии (5)

L lkkjjh 18.11.2014

Jā, viņi to drīkst darīt. Kā tu domā, ja tavā dzīvoklī izceltos ugunsgrēks, tu vēl tagad strīdētos par to lai ugunsdzēsēji labāk izšķiež laiku lienot cauri logam kas aizņemtu 10 min, tā vietā izlaužot durvis, kas aizņemtu 3 minūtes? Katra sekunde ir no svara, jo uguns to dažu minūšu laikā var "aprīt" visu tavu dzīvokli, par tādām lietām vispār nevajadzētu būt jautājumu.

Ausainītis 18.11.2014

Pilnīgi pareizi! Visu cieņu ugunsdzēsējiem!

L LIene Bredaka 18.11.2014

JA dzīvoklis būtu izdedzis, tad tu sūdzētos, ka ugunsdzēsēji neko nav darījuši?

L Laibaka5 02.12.2014

Pat pirmaja stava

A Andris Mickevičs 27.06.2016

Jo stiprāk durvis bija salauztas jo trakāk pažarnieki centās tikt līdz tēvam.
Ja durvis bija metāla tad vugdam vispār pretenziju nav.
Žel durvis.
Tomēr tēvs dārgāks.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы