www.sudzibas.lv Telenet Labs serviss

Telenet Sia - Labs serviss

Tā nav īsti sūdzība! Izmantoju Telenet Internetu un televīziju kopā! Ātrums kā solija - 100/100 reāli nedaudz mazāk 80/90, bet runa neiet par to! Pie pieslēgšanas prasiju tikai internetu, meistars, atnāca jau ar tv kasti, nezinādams ko slēgt. Bet nu viss ok, pusgadu meklēja atslēgu no bēniņiem... Atradās beigās pie sētnieces. Labi ievilka - haotiski sameta vadu, neko ilgi nedomājot pieslēdz pie pc pa taisno un viss. Aizgāja pateica - paši tālāk saliksiet vadus. Es dabūju vienot nost no pc un domāt kā piesist pie sienas! Nu ko pēc mēneša pieteicos šo tv! Un ko domājat! - splitters kas domāts lai pieslēgtu klāt tv ir no 1999 gada ražojuma. Plus vel - vadi no tv (atrodās otra istabā) domājat salika labi? Ne!

Комментарии (2)

V Vienkārši Ivo 21.04.2020

Man ari internets telenet maksāju jau 1.5gadi pa 300mbps tas ir 13.eur/menesi,vislaik labi gāja janvāri sāka čakarēties internets.Zvanu prasu kas pa lietu ligumā rakstits no 90/300mbps tos 300mbps nēsu redzējis 7mēn.

Telenet.lv 30.03.2021

Labdien!
Telenet ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.
Vēlamies arī atgādināt, ka ziņot par problēmām varat zvanot +371 67711111; +371 27230303 vai rakstot e-pastu [slēpt]@telenet.lv.
Paldies!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы