www.sudzibas.lv ServiceNet Jau 3reizi vedu uz remontu

ServiceNet - Jau 3reizi vedu uz remontu

Dators pats izslēdzas un nevar ieslēgt ,aizvedu uz garantiju ,salaboja pēc mēneša atkal tas pats ,atkal aizvedu paiet mēnesis un atkal izslēdzas un nevar ieslēgt. Jautāju ,kas par vainu ka tik bieži uz ko atbild ,ka mājas pārāk liels mitrums ,Laigan ģimenē ir 3 identiski datori un tikai manējajam ir tādas problēmas , garantija raksta ka maina bateriju ,bet pa telefonu saka ka notīrīja kontaktus baterijai , un apkalpošana briesmīga ,visu laiku īgni datoru pieņēmēji un neatbild uz jautājumiem

Комментарии (8)

Dainis 28.06.2017

Pārsvarā šādas situācijas rodas tieši dēļ tā, ka pati tehnika ir nekvalatitiva , iesaku prasīt bojāto bloku nomaiņu, nevis remontu.

A Andrejs fjodors 28.06.2017

Pirmajās reizes garantijas lapā rakstīja ,ka mainīja ,bet zvanot pa telefonu teica ka tīrija kontaktus

T Tong Po 29.06.2017

Garantijas laikā serviss tikai maina blokus nevis remontē. Tā strādā praktiski visi normālie ražotāji.

T Tong Po 29.06.2017

3 identiski datori mājās? Tiešām? :D
Sasmējos! Servicenet līmenis patiešām ir nokrities, bet nu tā autora pasaka par 3 identiskiem datoriem mājās, nu pilnīgs cirks! :)
Autoram iesaku sazināties ar datora ražotāja pārstāvjiem Latvijā, tad jau servisa puikas dabūs paskraidīt. Nu un normāli būtu, ja pie trešā remonta garantijas laikā to mantu mainītu nost.
Starp citu, servicenet dokumentos vienmēr raksta to, kas reāli ir darīts. Ja samānīsies, tad ātri var pazaudēt ražotāja autorizētā servisa statusu.

A Andrejs fjodors 29.06.2017

Visus datorus pirkām vienlaikus vienā veikalā visiem ģimenes locekļiem un servicenet darbinieki teica ,ka man mājās ir pārāk augsts mitruma līmenis ,tāpēc tādas problēmas ,bet ja tā būtu mitruma vaina visiem datoriem būtu problēmas

T Tong Po 30.06.2017

Ja servicenet var pierādīt to, ka mitrums pie vainas, tad garantiju atteiktu vienā mirklī. Ja garantiju neatsaka, tad tā ir tukša muldēšana.
Un par tiem trim datoriem, pat ja tādi patiešām trīs identiski eksistē, par ko es stipri šaubos! :) Vai jums ģimenē tradīcija visiem datoru izmantot vienā telpā, vienā laikā? Ja datoram problēmas dēļ paaugstināta mitruma, tad viennozīmīgi pašam jāskatās kā un kur to datoru novieto un izmanto, jo, ja patiešām mitra vide, tad vienā brīdī mitruma ietekmes sekas būs vizuāli redzamas un datoram atteiks garantiju, patīk tas vai nepatīk.
Un vispār, ja dators trešo reizi "beigts" - prasi, lai maina nost!

W wadim 12.09.2019

автор даже не написал что за компьютеры у него, модели. Идентичные типа все три ACER :)

W wadim 12.09.2019

Да и раз идентичные пусть заменит батарею с одного в другой, чтобы понять что батарея не виновата.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы