LV RU
www.sudzibas.lv Senukai Slikts serviss, tas jau paliek smieklīgi.

РешеноSenukai - Slikts serviss, tas jau paliek smieklīgi.

Meistars kas remontē māju, iedeva sarakstu ar konkrētiem materiāliem kas janopērk.
Absurds. Plkst. 14: 00 kad veikals pustukšs, konsultanti ieraugot, mūk prom un slēpjas aiz plauktiem. Kādu satiekot, saka, ka nestrādā šajā nodaļā un neko nezinot.
Ļoti ceru, ka nākamreiz visu vajadzīgu varēšu nopirkt depo un nebūs vairs jabrauc uz to sūdkantori.

24.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 25.07.2019

Labdien,

Mēs ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām.
Lai varētu atrisināt situāciju, lūdzam uz mūsu klientu servisa epastu: [email protected] atsūtīt savu kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties.

Ar cieņu,
KSENUKAI

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 17.09.2019

Uzņēmuma AS Kesko Senukai Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 17.09.2019

Uzņēmuma AS Kesko Senukai Latvia pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A

Комментарии (4)

hartijs 25.07.2019

Esmu remontdarbu meistars. Es arī labprāt brauktu uz senukai, Var atrast preces kas nav depiņā, bet ir piedzīvots kosultantu trūkums. Staigā kā muļķis un nav, kas izraksta vai nomēra vajadzīgo preci. Depiņā arī ir līdzīga problēma, bet tur strādā vairāk personāla nekā senukai un kādu sadabūt rokās nav īpaša problēma.
Iesaku palielināt algas un pieņemt vairāk konsultantu. Teiksiet nav kur naudu ņemt! Ņemiet no vadošajiem speciālistiem un direktoriem, kas saņem n-tos tūkstošus.

L Lalala4 26.07.2019

Es biju domājusi, ka Depo ir visnepatīkamākā vieta, mūžīgi stundām jāmeklē kāds "neredzamais pārdevējs- konsultants". Značit senukai vispār nav ko darīt.

N nav nozimes 26.07.2019

Esmu pārdevējs-konsultants. Protams ne no Depo vai K-senukai. Liela daļa taisnības ir iepriekšējā komentāra autoram. Lielākā problēmā celtniecības, mājsaimniecības un pārtikas preču veikalos ir garas darba stundas un par tām neatbilstoša darba samaksa. Ja cilvēķs strādā šāda iestādē un mēneša beigās mēģinot izrēķināt algu, kas pārskaitīta uz bankas kontu summas nesakrīt rodas jautājumi. Un uzņēmuma grāmatveži arī nemāk atbildēt uz tiem.
Ja par šādu suņa darbu tiktu attiecīgi samaksāts, tad konsultanti būtu ieinteresēti pārdod un atrasties tirdzniecības zālē, bet ja stundas likme ir 2,50 - 3,50 euro, tad nebrīnieties par konsultantu trūkumu un mūžīgi neapmierinātiem, ne pārāk atsaucīgiem pārdevējiem. Jā un vēl viena lieta, ja augstākā vadība nav ieinteresēta uznēmuma izaugsmē un neatvieglo darbinieku ikdienu ik pa laikam atjaunojot inventāru un paši sēž un saņem tūkstošus, tad nebrīnieties ka tirdzniecības zālē nav iespējams atrast nevienu darbinieku, izņemot kasieri. Katram darbiniekam ir sava nodaļa par kuru tas arī atbild un nav īsti pareizi to aizvilkt uz citu nodaļu, tad nav jābrīnās, ka cilvēks pasaka ka neko nezin. Bet sūdzības iesnedzēju var saprast, jo man ļoti bieži gadās situācijas, kad kolēģi neatrodas savās nodaļās un ir izgājuši ārā uzsmēķēt vai vienkārši ir pazuduši.

E Ewa777 27.07.2019

Nezinu par citiem Depo, bet Krasta Depo konsultantu vairāk par 5min nav jāmeklē un dažkārt paši piedāvā palīdzību.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы