LV RU
www.sudzibas.lv Senukai Dārza lapene vai butaforija

Senukai Ozols - Dārza lapene vai butaforija

Dārza lapene par 199 eur, karkas no ļoti viegla materiāla. Metinājuma vietas ir ļoti paviršas. Uzstādīju dārzā un nākošajā dienā lija lietus un mazs vējš lapeni sagāza, kā uzpūstu balonu. Veikalā teica, ka pati esat vainīga, vajagot skatīties ko pērku. Piegāju veikalā pie lapenes un pakustināju lapeni ar vienu pirkstu, tā šūpojās, nemaz nevajag vēju. Naudu man neatdeva. Internetā lasīju, ka garantija dārza precēm ir 365 dienas. Veikals nedeva nekādu līgumu, lai varētu iepazīties par preču atgriešanās noteikumiem. Administratore teica, ka līgums esot čeks. Lūdzu atgriezt man naudu par nekvalitatīvu preci. Ar cieņu ārija Miķelsone, talr. Nr 29446790

Дополнено Ārija Miķelsone 30.05.2020

Šī lieta ar dārza lapeni netika atrisināta un tādēļ rakstu sūdzības uz visām iestādēm. Neļaušu bandītiem sevi apzagt.

01.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 01.06.2020

Labdien,

Atvainojamies par nepatīkamo situāciju un darbinieku attieksmi. Informāciju nodosim atbildīgajiem speciālistiem un mēs ar Jums sazināsimies.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы