LV RU
www.sudzibas.lv Scaffoldx SIA Nesamaksāja algu

РешеноScaffoldx SIA - Nesamaksāja algu

Nils siliņš firmas saimnieks, nesamaksāja par diviem mēnešiem algu. Sola daudz bet nedara neko, neatbildīgs pret darbu. Nevar laicīgi saplānot darba grafiku un arī laicīgi neizsniedz darba apģērbu. Dēļ šī cilvēka es pazaudēju dzīvokli, jo laicīgi nevarēju samaksāt par dzīvokli, īsti mājās nav ko ēst, pie tam cilvēks padraudēja man, ka pazvanīs Olainfarm valdei, teica lai es viņam nedraudu, kaut draudu arī nebij, solīja arī ka būs oficiāli viss, tā arī savu darba līgumu es nesaņēmu. Nils šiliņš!

Жалоба успешно разрешена Roman Bogdanovich 10.08.2020

Piebildums: pēc tā, kad mana sūdzība tika aizsūtīta uz sūdzība.lv un arī uz valsts ieņēmumu dienestu, mans bijušais priekšnieks labprātīgi aizsūtīja manu algu par jūlija mēnesi 200€ vērtībā. Kā arī labprātīgi uzdāvināja darba inventāru ar kuru esmu strādājis pie viņa: darba kaska oranžā un darba kurpes viens pāris. Protams draudēja ar policiju, ja neizdzēsīšu savu sūdzību (kādā saistībā neizskaidroja, es īsti arī neinteresējos) , kā izdzēst sūdzību es neatradu, pat arī atrastu, es uzskatu, ka būtu pareizāk atrakstīt piebildumu zem sūdzības.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы