LV RU

Scaffoldx SIA - Krāpšana

Strādāju pie nila siliņa, vairākos objektos pārsvarā pa Rīgu. Sākumā darbs bija un maksāja, pēc kāda laika sāka kavēt ar samaksu par darbu, vēlāk vispār pārstāja piedāvāt darbu un nozuda nesamaksājot par nostrādāto ap 170 €. Uz zvaniem un sms neatbild, itkā nav jau tik liela nauda, bet es tomēr tērēju degvielu, laiku un spēku, jo darbs ir fiziski smags un vēlējos saņemt naudu par padarīto naudu. Žēl ka ir tādi darba devēji, kas uzskata ka cilvēks gatavs par velti strādāt.

ē

Ещё Scaffoldx SIA жалобы

Комментарии (2)

S [email protected] 23.02.2021

Tev visa nauda ir samaksāta, es esmu sazvanāms, nevajag melot. Uz darbu vairs nesaucu, jo velc stundas garumā un kavēji darbu, kad gribēji. Pie manis strādāji 3 nedēļas. Teici, ka esi pašnodarbinātais, izrādās, ka krāp valsti un saņem bezdarbniekus, un vel ej kursos. Valstij nodokļi ir jāmaksā.

ē Ēriks 1989 24.02.2021

Esot bezdarbnieks,šķiet loģiski ka gāju un meklēju darbu,es jau nevaru pats ar sevi noslēgt līgumu,bet kaut kā no tavas puses darba līguma tā arī nebija.Un ja vēlētos ko slēpt vai nemaksātu nodokļus,tad diez vai dotu kontu kur oficiāli saņemt naudu.Man nodokļu parādu nav,varu pat tev nosūtīt izziņu,bet tev gan ir.Ir arī sms kur tu raksti ka samaksāsi man par nostrādāto laiku,bet tā arī nesamaksāji.Un ne jau man tik esi parādā,ir vēl cilvēks,kurš vēl gaida,ka būsi godīgs,un arī neklusēs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы