www.sudzibas.lv Sadales tīkls Taupīgie un radošie Sadales tīkli

Sadales tīkls - Taupīgie un radošie Sadales tīkli

Sapuvis elektrības stabs apakšpusē, kurš nolūza un iekārtās elektrības vados. Sadales tīklos strādā radoši un ar ekonomiski darbinieki. Sapuvušais stabs tika nostiprināts ar tāda paša staba gabalu. Vieta-Salaspils centrs, no privātmājas logiem 10 m-skatāmies pa logu un priecājamies. 🤮

06.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Sadales tīkls Support Ответ от представителя 09.10.2023

Sveicināti!

Lai izvērtētu paveiktos darbus un pārliecinātos par balsta drošu ekspluatāciju, aicinām privātā ziņā atsūtīt precīzu adresi.

Cieņā,
Jūsu Sadales tīkls

E

Комментарии (4)

J Jureta 07.10.2023

Kā tad citādi tā milzīgā palielinātā tarifu nauda var iegult ST darbinieku kabatās?

K Klibaisjuris 08.10.2023
Serviss drausmīgs

Nolūzis koks pāri ceļam bojāti vadi jāsēž bez elektrības ārā novilkuši lentas pat ar bērniem nevar ārā iziet elektribai cenu uzkačā bet nodrošināt bojājumu labošanu nespēj likvidēt viņus krāpnieku kantoris

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E Esterita 08.10.2023

Stabs ir tieši pretī manam puķu dārzam. Un nevaru neskatīties uz nekvalitatīvi izdarītu darbu. Prieks, ka varat dzīvot sūdi čupā un priecāties par sauli!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы