www.sudzibas.lv Sadales tīkls Slikts serviss, bojājums

РешеноSadales tīkls - Slikts serviss, bojājums

Vai tas ir normāli, ka ciematā, kurš atrodas 20 km attālumā no Rīgas un 10 km attālumā no Jūrmalas, nevar nodrošināt stabilu elektroapgādes darbību? Pārcēlos uz spuņciemu pirms pāris gadiem un tas ir kaut kāds murgs. Līdz desmit elektrības pārtraukšanas gadā. Šogad tikai pusotra mēneša laikā ir jau 4 pārtraukumi. Jūsu kompānijā vispār ir inženieri? Vai katru mēnesi turpināsiet mainīt drošinātājus? Es runāju par spuņciema ielu, jūsu sistēma visi izsaukumi ir reģistrēti, izdariet secinājumus.
Nu es novēlu jums to pašu dzīvojot tik grūtā pašizolācijas laikā sēdēt aukstumā bez iespējas strādāt attālināti ar datoru. Tikai žēl ka taisnīguma dzīvē nav.

10.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Sadales tīkls Support Ответ от представителя 10.02.2021

Sveicināti! Lūdzam privātā sarakstē precizēt īpašuma adresi, lai varam izskatīt situāciju un sniegt detalizētāku informāciju.

Ответ от Sadales tīkls Support Ответ от представителя 10.02.2021

Sveicināti!
Patiesi atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Izprotam situāciju, diemžēl ir situācijas, kad neparedzētie atslēgumi atkārtojas dažādu faktoru ietekmē. Apliecinām, ka elektrotīklu periodiski apsekojam, pārbaudām un organizējam nepieciešamos tehniskos pasākumus, lai to uzturētu atbilstoši noteiktām ekspluatācijas prasībām un klientiem nodrošinātu iespējami drošu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādes pakalpojumu. Tomēr arī šādi preventīvi tehniski pasākumi pilnībā nepasargā elektrotīklu no gadījuma rakstura bojājumiem. Lai saņemtu detalizētāku paskaidrojumu, aicinām privātā sarakstē atsūtīt prasīto informāciju.

Жалоба успешно разрешена Konstantin 18.02.2021

Paldies, uzņēmums atrada bojātu kabeli. Sūdzība atrisināta.

K

Комментарии (1)

н НеКариньш 10.02.2021

Drošivien te ir neviss Sadales tīkls, bet Jusu ciemats: vainīgs tads, kas ir atbildīgs par koku stavokliem gar augspreiguma līnijam. Koki-zari drošivien krīt uz vadiem...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы