Sadales tīkls - Krāpšana

В интернете представители sadales tīkls разорялись о том, что тарифы не поднимали несколько лет! Но это наглая ложь: в августе 2021 и 2022 года тарифы поднимались на 30-40%. Вот так вас, латыши имеют во все дыры местные же евреи типа  годманиса...
Internetā sadales tīkla pārstāvji vestējā, ka tarifi nav celti vairākus gadus! Bet tie ir meli: 2021. Un 2022. Gada augustā tarifi tika paaugstināti par 30-40%.

30.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

A anse22 30.05.2023

Mūs apčakare a mēs tik skaidas, Latvijā, Latvijā :))))
Nu tāpēc arī cilvēki brauc prom perspektīvas nekādas šeit,

21/07/2022, 16:11
"Par elektroenerģijas cenu no 1. septembra


Sveicināti!

Pateicamies Jums par uzticēšanos un veiksmīgu sadarbību!
Notikumi pēdējā gada laikā – atgriešanās ikdienas ritmā pēc Covid-19 pandēmijas, palielinoties pieprasījumam pēc energoresursiem, kā arī karadarbība Ukrainā – rezultējušies straujā un nepieredzētā energoresursu cenu pieaugumā visā Eiropā. Tas izteiktāk novērojams Rietumu un Centrālajā Eiropā, tomēr izmaiņas skar arī Skandināviju un Baltijas valstis, radot situāciju, kurā energoresursu tirgotāji ir spiesti pārskatīt pakalpojumu cenas klientiem.
izvēlētajam produktam Elektrum Ekonomiskais no 2022. gada 1. septembra mainīsies elektroenerģijas cena. Izmaiņas stāsies spēkā automātiski*, un tās parādītas tabulā:

Elektroenerģijas cena

Līdz 31.08.2022.

No 01.09.2022.


Elektroenerģijas cena (ar PVN)

0.14169 EUR/kWh

0.23671 EUR/kWh

*Saskaņā ar līguma nosacījumiem elektroenerģijas cena var tikt mainīta līdz 2 (divām) reizēm kalendārajā gadā, par to paziņojot vismaz 30 (trīsdesmit) dienas iepriekš.

Izmaksas par obligātā iepirkuma komponentēm (OIK) un sadales sistēmas pakalpojumiem arī turpmāk tiks piemērotas atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem, un tās nemainās.

Rudens un ziemas sezona ir laiks, kad pieaug elektroenerģijas patēriņš, jo vairāk laika pavadām mājās, ilgāk ir ieslēgts apgaismojums, un nereti elektroenerģija tiek izmantota arī apkurei. Ja Jums ir svarīga stabilitāte un paredzami rēķini neatkarīgi no sezonalitātes, Jums ir iespēja izvēlēties norēķinu veidu Izlīdzinātais maksājums.

Ar Izlīdzināto maksājumu Jūs varēsiet plānot savus izdevumus par elektroenerģiju ilgtermiņā, jo ik mēnesi maksāsiet vienādu, iepriekš zināmu summu, kas aprēķināta atbilstoši Jūsu vidējam elektrības patēriņam. Aicinām uzzināt vairāk: elektrum.lv/izlidzinatais-maksajums

Energoresursu cenu kāpums ietekmēs mūs visus, tādēļ esam droši – nav par ātru sākt gatavoties rudens sezonai! Aicinām iepazīties ar ieteikumiem, kā mazināt energoresursu cenu kāpuma ietekmi uz saviem ikmēneša izdevumiem: elektrum.lv/izmaksu-efektivitatei.

Ja nepiekrītat produkta Elektrum Ekonomiskais elektroenerģijas cenas izmaiņām, aicinām Jūs portālā elektrum.lv apskatīt citus mūsu piedāvātos produktus un izvēlēties atbilstošāko vai izbeigt līgumu attiecībā uz objektu(-iem) līdz 2022. gada 31. augustam. Ja ikdienā esat gatavs sekot līdzi cenu izmaiņām biržā, pielāgojot tai savus elektroenerģijas lietošanas paradumus, Jums ir iespēja iegādāties arī mūsu biržas cenas produktu Elektrum Dinamiskais. Tomēr iesakām rūpīgi izvērtēt, vai esat gatavs uzņemties risku par svārstīgo elektroenerģijas cenu un neprognozējamu rēķinu.
Ja, izskatot šo piedāvājumu, Jums ir radušies papildu jautājumi, aicinām Jūs sazināties ar mūsu Klientu servisu.

Jūsu vienmēr draudzīgais Elektrum


Elektroenerģijas tirdzniecības pakalpojumu sniedz tirgotājs AS “Latvenergo”, reģ. Nr. 40003032949, juridiskā adrese: Pulkveža Brieža iela 12, Rīga, Latvija, LV-1230."

Не надо было против себя же санкции вводить! А то получается выстрелили себе не в ногу, а в голову!

SIA KVIST, Malpils, Tīnas iela 1. 26 мая второй локаут (массовое увольнение 10% работников. Первый локаут был в феврале этого года)... Так что кто пострадал? Простые работники Латвии. Люди массово покидают Латвию. Работоспособное население Латвии...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы