www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Sieviete aiz gaļas vitrīnas 14.04.2024.
Sāksim ar to, ka viņa pat neskatījās manā virzienā, kad es pienācu, bet ar muguru stāvēja un gorījās, lai viņa mani ieraudzītu stingrāk uzteicu - hallo! Uz ko pārdevēja ļoti asi noreaģēja un nelabā tonī sāka bļaut man virsū, viss beidzās ar to, ka viņa draudēja fiziski ar manīm izrēķināties, garām gāja cita pārdevēja, kurā nobļāvās viņai - atkal šitādi! Ja uz šo netiks nekādā veidā reaģēts, es sūdzēšos citās iestādēs, kamēr visa Latvija nezinās to kādiem cilvēkiem ir jāstrādā veikalā, jo pieaugusi sieviete ir jāmāk savaldīties. Pati strādāju apkalpošanas sfērā un zinu gan savas, gan viņu tiesības un pienākumus.

15.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (4)

Dusmīgais Ainārs 15.04.2024

Jums apkapošanas sfērā iemacīja uzrunat cilveku ar vardu “HALLO!” ?

O oIo 15.04.2024

"Pati strādāju apkalpošanas sfērā un zinu gan savas , gan viņu tiesības un pienākumus." . Pēc Jūsu izturēšanās un uzvedības varu tikai pieļaut, ka strādājat pasaules senākās profesijas sfērā.

A asdasd123 15.04.2024

kārtējā karalienes kundze kura atnāca uz veikalu , lai viņai visi bučotu sēžamvietu . tiešām - " atkal šitādi" .

" Sāksim ar to , ka viņa pat neskatījās manā virzienā ". tiešām - kā viņa uzdrīkstējās , neskatīties karalienes virzienā , vēl vajadzīja paklanīties un bučot kājas .

S sannas 16.05.2024

Nāci uz veikalu iepirkties, vai tomēr gribējās, lai visi uz tevi skatās? Ja gribēji, lai skatās un pievērš tev uzmanibu, vajadzēja nākt pliku pakaļu. Citādi, Tu neatšķīries no pārējiem pircējiem un tāpēc tevi neviens nepamanīja.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы