www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Labdien! Vēršos ar sūdzību, ka veikala darbinieks gatavo produkciju sfērā vārdā Juris Kalniņš, ārpus darba ir ļoti agresīvi noskaņots pret citiem. Izsaka drauda novēlējumus cilvēku ģimenēm. Normāli cilvēki atvainotos, bet šis gadījums atšķiras no citiem. Uz atvainošanos šī persona ir uz JŪŠ, diemžēl.

21.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

not a Karen 21.11.2023

Kāds sakars Rimi ar šo?
Cilv;eks dara savu darbu un vadībai ne*is ne grama kā runā ar cilvēkiem pēc darba laika beigām.

džumberkene 22.11.2023

Да насрать!

A Anonymous2208 22.11.2023

Trīs vārdi: iesniegums, Valsts, policija...

A Anonymous2208 23.11.2023

RIMI ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Šīs sabiedrības kompetencē nav atļauts sodīt savus darbiniekus par kriminālā un administratīvā likumu pārkāpumiem. Par kriminālā un administratīvā likumu pārkāpumiem atbild attiecīgas Valsts iestādes, tādas kā Valsts policija, pašvaldības policija un t.t. Ja Jūs, cienījamais kungs, esat kļuvis par aculiecinieku, ka iepriekš minētā persona draud Jums un apkārtējiem cilvēkiem, tad vēlos pabudināt Jūs vērsties ar iesniegumu policijā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы