www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

RIMI - Slikts serviss

Kas notiek ar darbinieku attieksmi pret klientiem? Kāds ir devis atļauju kasierēm brukt virsū uz klientu, jo viņam nav rimi kartes un sīknauda? Uzskatu, ka rimi vajag ieviest slepeno klientu sistēmu, lai kasieres zina savu vietu! Neesmu kašķīga, bet ja es pieklājīgi pasaku “labdien”, tad vēlos arī to saņemt pretī, nevis brukšanu virsū!

22.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (7)

B Bez_vārds 22.07.2022

tu laikam sen neesi dabūjusi, ka esi tik nenormāli neapmierināta. tavs labdien nevienam nav vajadzīgs. labdienojies iepazīšanās portālā un dabū beidzot kas apmierinās.

A asdasd123 22.07.2022

par tām algām ko rimi maksā saviem darbiniekiem - es personīgi spļautu katram klientam sejā .

P PinkainaisLacis 22.07.2022

Nezinu gan, kāds ir atalgojums Rimi kasierēm, bet attieksme nav no tām pozitīvākajām. Man arī ir bijis kas līdzigs un pat vairākkārt- Rimi ''Aleja'' .Bija problēma ar preces cenu,jo pie kases uzrādījās cita. Aizsūtīja mani diezgan parupji uz info centru, kas arī neko nebija spējīgs pateikt, kā tikai noklausīties mani jo redziet - vadība nav uz vietas un mēs neko nevaram jums atbildēt. Vispār nonsenss! Tas ir no sērijas -neviens ne par ko neatbild un vis ir super.Es saku tam info cilvēkam, vai ir lūdzu iespēja nomainīt šīs cenas, lai nemaldinātu citus pircējus utt., uz ko atbilde- jā, mēs skatīsimies. Nākamajā dienā situācija identiska. Tur visiem ir pie kājas.
Tiešām viņiem tur ir reāli mazas algas, ka visiem viss ir pofig?

о Осуждаю 23.07.2022

Если цена на кассе отличается от цены в зале, обычно в рими выбивают товар по той что в зале.

S sannas 28.07.2022

Stāvu un krītu no šīs sūdzības. Tev uzmanības trūkums? Novelc pliku pakaļu un aizej pie Brīvības pieminekļa, būs Tev nedalīta uzmanība!
Tev nepateica labdien un nepaklāja paklāju priekšā? Neticēsi, esmu regulāra pircēja dažādos veikalos, un neticēsi- man vēl nekad nekur neviens kasieris nav brucis virsū. Pastāsti kā tas notika? Kasiere piecēlās kājas un sāka uzbrukt? Tad varu iedomāties ar kādu attieksmi un komentāriem Tu pati atnāci.

Good Intentions 22.07.2022

Cilvēki tur jūdzās dēļ pārslodzes, attieksmes un atalgojuma + idiotu pietiek. Gan neadekvātas algas, gan arī ne katrs tur strādās un esošiem met cik vien var, kur vien var un cik vien bietē lien.

K Kristine Bellamy 31.08.2022

Viņiem nav lielas algas un mūsu veikalā ir fantastiski kasieri. Info centa paši darbinieki skrien man meklēt preces. Malači!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы