LV RU
www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Vakaros kad visvairāk cilvēku strādā 2 kases veidojas nenormālas Rindas. Info centram mistisks darbalaiks paradījies līdz 20.00. Nav brīnums ka saslimstība varētu pieaugt ja veikalā kad visvairāk cilvēku strādā tikai 2 kases. Spkc būtu vairāk jākontrolē šādas iestādes. Lai nebūtu situācijas ka notiek drūzmēšanās veikala, kur reāli no tā varētu izvairīties, ja strādātu visas kases.

15.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Комментарии (1)

K Kalaljha 16.04.2021

Jautajums sudzibas autoram-a kurš stradas citas kases?pienemsim veikala ir divas maiņas.tad kopuma piem.4 kasieri.vai Jums škiet ka darbiniekiem jastrada bez brivdienam lai tikai Jus nestavetu rinda?ta nebus,jo ari viniem ir tiesibas uz atputu.bet kapec tad nepienem darba vel cilvekus?atbilde-jo jau esošiem darbiniekiem griež nost stundas,jo itka saruka apgrozijums,tpc lai piemeram nevajadzetu atlaist cilveku vini nogriez stundas lai mazak maksatu.daži neiztur un iet prom,jo par to stundu skaitu kas atliek normalu algu nesanemsi.ta notiek gan Rimi,gan Maxima,gan citis veikalos.veikali atraduši iespeju maksat mazak,aizbildinoties ar pandemiju un tas sekam.par grustišanos un stavešanu rinda-vienmer ir citi veikali.vai ari Jus tiešam domajat ka ša virusa laika samazinasies rindas?otradak,ja ir noteikts limits cilvekiem kas var ienakt ieksa,ja ir noteikts ka kasiere var apkalpot tikai vienu cilveku un vajag gaidit kamer vinš saliks preces un tisies prom lai vina varetu turpinat darbu...otradak viss notiks.Jus stavesiet un gaidisiet.paldies Kar.kungam

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы