www.sudzibas.lv RIMI Slikts servis. Iepirkšanās ratiņos tika vests fraņču buldogs

RIMI - Slikts servis. Iepirkšanās ratiņos tika vests fraņču buldogs

27. Novembrī pulksten 19 t/c Molls veikalā Rimi iepirkšanās ratiņos tika vests suns uz manu lūgumu izņemt suni no ratiņiem pircējs neatsaucās, pēc kā es pieteiktu veikala darbinieкa uzmanību šim pārkāpumam. Viņš man rupji atbildēja, ka neko darīt viņš netaisos. Telefonā ierakstīju pārkāpumu un plānoju sazināties ar sanitāro un epidemioloģisko dienestu.

01.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (6)

A anonimais 007 01.12.2022

Vajadzēja suņa īpašniekam uzšaut pa kaklu, ja kāds veikalā tā dara un uz manu aizrādījumu nereaģē. Es uzšauju un cilvēks uzreiz saprot, ka tā nav jārīkojās.

L Lokidreamsnake 01.12.2022

Suns cilvēka labākais draugs. Būtu nežēlīgi atļaut sunītim salt ārā.

я тоже не люблю именно французких. была бы балонка или пудель - совсем другое дело.

Atsevišķus pircējus bez uzpurņa veikalā ielaist nav vēlams. Brīnos, ka šī dāmīte vēl nesakoda nabaga sunīti. Taču viņas uzbrukums veikala darbiniekiem, lika nojaust, ka Rīgā draud trakumsērgas izplatība.

0 0203 01.12.2022

Dažreiz liekas, ka jādresē ir saimnieki nevis suņi, jo kā skatos, suņi ir gudrāki. Es arī esmu pret suņiem veikalā, es uzliktu sodu 200 eur par ienākšanu veikalā ar jebkuru mājdzivnieku, izņemot aklu cilvēku ar pavadošo suni

A andris 01.12.2022

"ar sanitāro un epidemioloģisko dienestu" xa-xa-xa. Diemžēl, arī veikalu plaukti nav sterili. P.S.Padomju laikā pat maizei un saldējumam vafelītē nebija iepakojuma.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы