www.sudzibas.lv RIMI Nav prece ko reklame

RIMI - Nav prece ko reklame

Redzeju televizora jau otro dienu reklamu,ka rimi ir krummelenes 3 ar kapeikam,braucu pirkt,bet izradas ka viniem neesot vel atvestas.Ka tas iespejams,ja akcija tik nedelu bus,laiks izterets un vilsanas liela.Tad kapec jareklame pa tv,ja dzive savadak.

11.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (1)

S sannas 25.02.2022

Ja cītīgi sekotu līdzi reklāmai, tad zinātu, ka akcijas preču daudzums un sortiments veikalos ir atšķirīgs. Tas ir minēts viscaur. Tāpat kā preču piegāde daudz un dažādu iemeslu dēļ var kavēties. Nu nevar veikalā izlikt to, kas pavisam ar Rimi nesaistītu iemeslu dēļ nav piegādāts. Krūmmellenes ir dzīvībai svarīgas lietas dēļ kurām kāds ir miris? Nekur nav akmenī cirsts, ka tieši tajā brīdī pilnīgi visos Latvijas veikalos tā prece jau ir un būs nepārtraukti. Pircēji arī ir aptaurēti. Grābj nedomājot vajag vai nē. Tāpat jāsaprot, ka darbinieku trūkuma dēļ fiziski reizēm nav iespējams preci uzreiz izlikt veikalā. Pamēģiniet 1 dienu pastrādāt Rimi. Jūs nekad mūžā nerakstīsiet tik debīlu sūdzību.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы