www.sudzibas.lv RIMI Slikta attieksme no darbinieka

RIMI mini Vaidavas - Slikta attieksme no darbinieka

Vaidavas rimi, vai ir atļauts iepirkties ar karti tikai pie pašapkalpošanās kases? Tad kādēļ pie kasiera ir vispār termināls? Šodien iepirkos tur pirmo reizi, piegāju pie kases un kasiere pateica ka ja ar karti maksāju, tam ir paredzēta pašapkalpošanās kase un vispār es kavējot laiku. Kā lūdzu? Vaitad es nezināšu labāk, kur man maksāt?

Комментарии (12)

B Bez_vārds 12.03.2023

Nē, nezināsi.

Zināšu gan, pircējs var izvēlēties kur apmaksāt savas preces. Ja kasieris stāv savā darba vietā ar TERMINĀLU - viņam nav tiesību izteikt pretenzijas par to, ka maksāju ar karti. Noņemiet kasieriem terminālus, tad arī iešu pie pašapkalpošanās kases. ☺️

C Cilvēks16 12.03.2023

Varētu noņemt terminālus,bet diemžēl,tur Jūs velkat savu mans Rimi karti un ģimenes karti,ja tāda ir...

M Mošpietiek? 12.03.2023

Vismaz tajā pilsētā, kur dzīvoju, (un tieši Mini Rimi) uz kases lentas ir uzlikts paziņojums, ka maksājumiem ar karti lūdzu izvēlaties pašapkalpošanās kases. Cik novērots, mini Rimi nav daudz darbinieku, tie kas ir, pilda citu darbinieku pienākumus. Saprotu Jūs, saprotu arī darbiniekus, kuri to visu nenosaka. Jautājums vadībai.

C Cilvēks16 12.03.2023

Tur tā lieta,arī es esmu lasījusi pie kases informāciju,ja ir maksājumu kartes, lūgums norēķināties pašapkalpošanās kasēs. Otrs,cik zinu,tiek uzskaitīti maksājuma procenti pašapkalpošanās kasēs,ja nav sasniegts mērķis,tiek aizrādīts kasierei.. Trešais,kasierei ir arī citi darbi jādara,ne tikai jāsēž kasē.. Ceturtais ieteiktu sūdzības rakstītājai pieteikties pastrādāt,kādu mēnesi,tad zinātu,kāpēc kasē jaieperkas ar skaidru naudu. Karšu terminālu nedrīkst noņemt,jo tur Jūs velkat savas rimi kartes..

T taisnibascinitajs3 12.03.2023

Paaudze ar diviem vārdiem mūsdienās zina tikai sevis izdomātās tiesības.

Kas par nožēlojamu diskrimināciju, atgādināji Rimi pārdevēju

C Cilvēks16 13.03.2023

Visos mini Rimi kur ir pašapkalpošanās kases ir uzlikts paziņojums ar lūgumu iepirkties pašapkalpošanās kasēs .. Tā ir ka neviens kārtējo reizi nelasa.. Ja mākat uzrakstīt sūdzību,tad mākat arī pašapkalpošanās kases meklētājā uzrakstīt un atrast konkrēto preci,vai arī to noskenet..

Good Intentions 13.03.2023

Maximā ir opcija maksāt ar naudu daļai pašapkalpošanās kasēs un RIMI nav tādās opcijas.

Good Intentions 13.03.2023

Starpcitu pirmo reizi un zināsiet labāk neliekās kopā.

Tas, ka pirmo reizi apmeklēju šo veikalu, nenozīmē, ka es nezināšu kur man labāk apmaksāt preces.

C Cilvēks16 15.03.2023

Ja pie kasieres,tad skaidrā naudā. Redz ka Jūs nezinājāt kur labāk un kā apmaksāt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы