www.sudzibas.lv RIMI Ļoti slikts serviss, kasiere neieklausās klientos

Rimi - Ļoti slikts serviss, kasiere neieklausās klientos

Kasierei iedodu naudu, un paskaidroju, ka atlikušo summu noņemt no Rimi Kartińas! Tā vietā viņa visu naudu noņēma no rimi kartiņas, un paņēma atlikušo summu no galda! Kasiere pat neatvainojās, rupji atmeta, ka neko vairs nevar darīt! Veikals Rimi, Rīgā, T/C Alfa 6. Kase

31.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (4)

V vitusik 24 22.03.2021
Šnicele ar karameļu pildījumu

Štricele ar karameļu pildījumu, а начинки карамельной и близко нет!Зачем обманывать покупателей!Постный ,обычный батон ни больше!

G Gulbenietis 31.07.2021

Ja par tādu lietu ir jāraksta sūdzība, tad kaut kas ar Jums nav kārtībā :D

Good Intentions 31.07.2021

Nav forši. Man arī tā ir bijis 2 reizes - gribēju atbrīvot maku no svara un sīknaudas, beigās dabūju likt atpakaļ un arī dažus turpmākos pirkums nevarēju smuki noapaļot.

I Ivarsx2021 04.08.2021

Tiesi tā! Šis ir iemesls kapec rakstiju so sudzibu, otrkart, pašas pardevejas attieksme pret notikumu...pec vinas ricibas un skatiena šķita ka es esmu pie kaut ka vainigs, ka es prasu ko pardabisku...daru ko pretlikumigu...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы