LV RU
www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi - Krāpšana

Šodien iepirkos rimi azurā. Bija daudz pirkumu un čeku pārbaudīju tikai mājās. Un tā bija mana milzīga kļūda. Izrādījās, ka man pierēķināja 10€ par lasi, ko īstenībā neesam pirkuši. 10€... Nopietni? Tā ir liela summa. Cik veikla ir kasierīte... Viss dzīvē atgriežas! Esiet modri! Bēdīgi, ka tā... Protams, ka tagad neko nepierādīšu...

Комментарии (10)

Juris Valdmanis 06.01.2018

Kāda ir čeka kopējā summa? Desmitnieku tomēr grūti palaist garām.

A Aleksey Vershinin 06.01.2018

спасибо за инфо. сочувствую. как говорится считай деньги не отходя от кассы. сейчас кассирша с мужем кушают лосось за ваш счёт.

S Sanita54 07.01.2018

Kā nepieradisiet, ir kameras, čeks uz kura ir laiks un kase, tur tak redzēs vai ir lasis vai kas cits. Varbūt aiz letes kur līmē uz sveramās preces svītrkodu, reizēm tur ar uzlīmē citu preces nosaukumu, ja kādas citas preces čekā nav tad tā ir laša vietā. Tā gadās cittautibas darbiniekiem.

C critical thinker 07.01.2018

neticu

donna b 07.01.2018

Nu ziniet, cik bija kopejis ceks? 100 eur? Jo tad varbut vel lieko 10 eur var nepamanit, bet ja 20 un Jums jamaksa 30? Nu tads pats vainigs. Ka seit bija viena sudziba, par kautrigu pensionari, kas nopirka tikai konfektes, parmaksaja 7 eur un kautrejas pajautat. Nevajag muldet ari par kasieri, ta nav privata bode kur ja apcakarem nauda sev paliek. Kasieris izsita preci par kaut ko, ja par ekstra lasi, tad tik un ta ta nauda paliek veikalam, nevis kasierei.

Pacco_al 07.01.2018

Visas preces tiek skanētas nedomāju, ka darbiniecei piedurknē ir pasklēptas dažādas uzlīmes, kuras ik pa laikam kādam pieskaitīt.
Vis ticamāk, kādai citai sveramai precei, kuru ņēmāt pie gaļām vai zivīm ir ievadīts nepareiz preces kods, tā rezultātā arī tapa "lasis"
Paksatieties, kuras preces nav čekā.

P partizanisS 07.01.2018

Tiešām noriet tikai kasierīti to jūs latvieši mākat labi,bet darbiniece tiešām nav vainīga,tā isitās,un neviena kasiere naudiņu nevar iebāzt savā kaBATĀ,NAV JAU ULMEŅLAIKI...tā lūk mīļā pircēja,un pašai vien uzmanīgi jāseko saviem pirkumiem,ja iesitās kaut kādā veidā lasis,tad noteikti jums pirkumā bija produkts kas neuzrādas čekā...

J Jolanta Lapsane 08.01.2018

Tā parasti gadās, ja pircējs nav aiz savas preces nolicis to sarkano verķīti.Kasiere nav gaišreģe,var ieskenēt aizmugurē stāvošā pircēja preci,tāpēc ir arī jāskatās kaut nedaudz tomēr līdzi tam,ko viņa tur skenē,jo lasi viņas liek uz svariem.Tātad viņš jau vairs nu nekādi nav mistisks.Un čeka atbilstību vajag pārbaudīt tomēr tālu no kases ar pirkumiem neatejot.

Noteikti kautkas no pirktā nav ieskenēts čekā, vai ar nepareizu uzlīmi noskenēts. (Visdrīzāk visa informācija netika līdz galam atklāta). Un vienmēr var griezties konkrētajā veikalā, kur aizejot ar čeku par nepareizi ieskenētu preci atgriezīs naudu atpakaļ. Ar tā ir gadījies, man pārdevēji savu kļūdu laipni nokārtoja. :)

A Azik99 08.01.2018

Dažreiz pie vienas preces ir pielipināts vēl kāds svītru kods. Šis pats lasis svītrukods parasti drukājas pēc svara. Mazums kāds izdrukāja, pārdomāja, uzlipināja uz tiem cāļu stilbiem vai kas tur bija čekā pirms tā laša. Vēl viena dīvainība - pārdod lasi ar visu galvu 2-4 kg, kura svars ir tikai nepilns kilograms!
Ja pieļauj, ka kāds darbinieks tomēr to dara speciāli, nav vis tā kā te cits raksta, ka nevar preci iznest - ir dažādi veidi, kā pēc maiņas dabūt to lasi ārā no veikala.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы