www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi - Krāpšana

Sveiki,

Es vēlos iesniegt sūdzību par rimi veikalu, kas atrodas Jaunjelgava', jo mani neražojoši tika noraidīti, lai iegādātos 2 litru ledus lodi.

Problēmas apraksts:
diemžēl, pārdevēja rimi veikalā mani neražojoši noraidīja, lai nopirktu 2 litru ledus lodi, lai gan esmu 52 gadus vecs un man ir tiesības to iegādāties. Es jutu, ka pārdevējas uzvedība bija aizvainojoša un neattaisnojama.

Lūgums un risinājums:
es vēlos, lai rimi veikals veic korekcijas, lai nodrošinātu, ka viņu pārdevēji ievēro klientu tiesības un izturas pret klientiem ar cieņu un godīgumu. Es ceru, ka rimi var piedāvāt man atvainošanos un risinājumu šajā jautājumā.

Beigas:
paldies jums par uzmanību un laiku, ko veltījāt, lai izskatītu šo sūdzību. Es ceru, ka šis jautājums tiks atrisināts ātri un efektīvi.

Ar cieņu,
Jaukais Andris

21.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (8)

DSV 21.03.2023

Alkoholiķu portāls: vienam Lodes nepārdod, otrām alu, un kāvē uz autobusu.

Jaukais Andris 21.03.2023

Es neesmu alkoholikis un esmu ļoti apmierināts ar to, kā es kontrolēju savu alkohola patēriņu. Es apzinos, ka alkohols var būt ļoti kaitīgs, un tāpēc es cenšos izvairīties no pārmērīga patēriņa. Man ir svarīgi saglabāt savu veselību un labsajūtu, un es zinu, ka pārmērīgs alkohola lietošana var negatīvi ietekmēt gan manu fizisko, gan garīgo veselību.

Lai kontrolētu savu alkohola patēriņu, es parasti pievēršu uzmanību savai dzeršanas ātrībai un nepieļauju pārāk ātru dzērienu patēriņu. Es arī cenšos izvairīties no situācijām, kurās ir spiediens uz mani, lai dotos dzert vairāk, nekā es vēlos. Man ir svarīgi kontrolēt savas izvēles un pieņemt atbildību par savu veselību.

Kopumā, esmu ļoti apmierināts ar to, kā es kontrolēju savu alkohola patēriņu. Es saprotu, ka visi esam atšķirīgi, un alkohola lietošana var būt jautājums, kas rada bažas dažiem cilvēkiem. Tomēr, manas pieredzes dēļ, es uzskatu, ka, ja cilvēks ir gatavs pieņemt atbildību par savu veselību un kontrolēt savu alkohola patēriņu, tas var būt ļoti labvēlīgs solis.

T taisnibassargs3 21.03.2023

Faktu nemaina, ka tev nav nekāda starpība ko cilvēks savā uzturā lieto.

T taisnibassargs3 21.03.2023

Ulamnis ta nekad nebutu bijis teicis jo gurgi sarkanaki

Jaukais Andris 21.03.2023

zatlers bija labaks mans draugs. neko tu nesaproti no tirgus ekonomikas,

T taisnibassargs3 21.03.2023

Man choms lembergs ja vins daudz dzer, bet paskaties uz vinu, pus ventspils pieder, pus cietums un puse darbinieku ostaa uz vina čeka - tā neko dzīvīti ''nodzēris'' ir pavadījis

Jaukais Andris 21.03.2023

man ir disleksija bet maku lasit un rakstit.

T taisnibassargs3 21.03.2023

kam intrese ta tava autisma problema, aizej pie logopeda zobus parbaudit

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы