www.sudzibas.lv RIMI Slikts un neadekvats serviss

Rimi Dzelzavas 78 - Slikts un neadekvats serviss

18.10.2021 Rimi Dzelzavas 78 darbinieki, proti, apsargs (pavecs vīrietis) un kasiere Margarita uz situāciju, kad māte ar ratiem un 2 gadīgo bērnu, paņemot iepirkumu grozu, atstāja to veikala teritorija, Saka uzvestiem rupji, agresīvi, draudēt ar policijas izsaukšanu un pariet uz personiskiem aizskārumiem. Kad māte nolēma atrisināt šo situāciju, neviens no minētajiem darbiniekiem, ka ari galvena kasiere, nesniedza savam klientam nekādu atbalstu, atteicas sevi identificēt, ka ari izsauca apsardzes darbiniekus, kuri ierodas ar šaujamieročiem.
Uz lūgumu sniegt informāciju, uz kāda pamata rimi darbinieki sev atļauj šādu uzvedību, rimi direktors minēja, ka veikals veic pircēju uzskaiti ar grozu palīdzību, taču man netika sniegti nekādi dokumenti, kuros tika minēts, ka pircējam obligāti jānēsā grozs sev līdzi veikala, ka ari, ka groza nenēsāšana dod rimi darbiniekiem tiesības sevi uzvesties rupji, agresīvi un draudejosi.
Klientu serviss, kuram tika iesniegta sūdzība par rimi darbinieku neatbilstošu un neprofesionālu uzvedību, atbildēja, ka mātei ar bērnu bija nodoms neieverot groza nēsāšanas normu, ka ari, attaisnoja rimi darbinieku uzvedību ar stressu. Par apsardzes dienesta izsaukšanas pamatu netika sniegts komentārs.
Mātei ir audio ar sarunu ar rimi direktoru, ka ari atbilde no rimi klientu servisa.

16.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

P Palīgs neskaidrajiem 16.11.2021

Varu apmēram iedomāties kā izpildījāties veikalā, ja jau pat izsauca apsardzi ar ieročiem! Jūs ejat uz veikaliem iepirkties vai kašķi meklēt? No kādas alas ir jāizlien lai nezinātu, ka tagad veikalos ieeja ar groziņiem?

Visdziļākā līdzjūtība...nabaga bērnam, kurš piedzimis tādai bezsmadzeņu pravokačkai.

Good Intentions 17.11.2021

Bērns, grozs, augsti toņi, operatīva grupa - viss skaidrs. Žēl, ka nav ieraksta no veikala.

R Riebīgā. 17.11.2021

Kārtējā JAŽEMATJ. Tādām ka tu vajag aizliegt dzemdēt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы