LV RU

MNL

Sobiraemsja delatj kapitaljnij remont v kvartire. Stoit li vibratj magazin MNL dlja zakupki materiala??? Ili ozidajutsja takie ze sjurprizi kak v Nelsse i Kruze???! Podelitesj pozalujsta opitom.

Комментарии (6)

E Edmunds 22.01.2007

Tak vi toļko soberaetesj ili delaete opredelitesj sami čto vi hotite i nenado umničitj s MNL vsjo vporjadke.

W www.antireklama.lv 03.08.2007

Pozalujsta razmes4ajte voprosi i zaprosi v s specialnom razdele etogo saita "voprosi" v verhnem menu.

M Moneta 24.08.2008

vienīgais normālais veikals.varbūt mazliet vecmodīgs, toties pārdevēji ir zinoši un izpalīdzīgi, viss tiek izpildīts no A-Z.

I Igors 13.01.2010

Piekrītu Tanjas teiktajam, MNL ir pilnīgi garām kādu laiku atpakaļ nopirku tu vannai ūdens maisītāju ta man bija problēmas uz pus gadu ne man viņu kāds saremontēja, ne naudu atpakaļ varēju dabūt. Kaut kāds ĀRPRĀTS !!! Atslēgu nodaļā vispār nevis pārdevējs, bet klientu mocītājs- nevarēja jau īsti saprast vai tā ir sieviete vai vīrietis alkohola dvaša gan nāca no mutes.
Es vairs uz turieni neeju un neiesaku citiem !!!

H Hugo Djego 13.01.2010

Ne jau veikals vainīgs.Tagad jāskatas ražotajs, kvalitate.Veikala vari ieiet un salidzināt cenas.Ja pērk kaut ko dārgāku, tad tiešam der apskriet dažādus veikalus.
Vineta, nevajag kautrēties, ja vajadzigs pārdevējs, tad droši jaiet kādam klāt un jajautā kā iegādāties preci.Piemēram, "Kurši" Tu nemaz nedrīksti grābt skrūves vai ko citu un bērt grozā.Ir jāgriežas pie pārdevēja, kurš visu iedos un arī zīmīti ar preces kodu, kas jāatdod kasierei. Tā ka ieejot veikalā nav kautrīgi jālien stūrītī un jāsaka, ka mani neviens neatrada, bet janostajas vidū un jasauc "palīgā"!

I Igors 23.02.2010

Mnl ir garām ne pasūtīt preci var ne tolkam nopirkt nav nekādas izvēles, pie kam cenas ir nereāli uzskrūvētas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы