www.sudzibas.lv Miele Nekvalitatīva sadzīves tehnika

Miele - Nekvalitatīva sadzīves tehnika

Šādu gultas veļu var dabūt, ja to žāvē Miele veļas žāvētājā. Un tā ir katru reizi. Sazinoties ar Miele izplatītāju Latvijā, uzklausīju paskaidrojumu, ka tāds modelis gadījies. Uz turpmākiem, vairākkārtējiem zvaniem, nekāda reakcija nesekoja. Neviens pat nav atzvanījis. Piebildīšu, ka Miele sadzīves tehnika maksā krietni virs vidējā un tā tiek pozicionēta kā augstākās kvalitātes sadzīves tehnika.

16.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Miele Support Ответ от представителя 19.04.2022

Labdien!
Mums ļoti žēl, ka esat saskārusies ar negatīvu pieredzi, lietojot Miele tehniku. Lūdzam Jūs sazināties ar mūsu klientu servisu, zvanot +371 67889878 vai rakstot [email protected] ar norādi “veļas žāvētājs”, lai varētu Jums sniegt precīzāku atbildi par atbilstošas programmas izvēli, vai arī nepieciešamības gadījumā veikt veļas žāvētāja programmatūras atjaunošanu.
Cieņā,
Miele Latvija

K

Комментарии (6)

K KristineDzS 16.04.2022

Miele

B Bez vārda vārds 16.04.2022

tad varbūt vajag sākt normāli kā visi cilvēki žāvē veļu - uzkarot uz veļas žāvējamā statīva vai šņores?

K KristineDzS 16.04.2022

Neatceros, ka būtu jums lūgusi padomu, kā man žāvēt veļu.

Good Intentions 16.04.2022

Ja atmiņas problēmas ir pastāvīgas un atkārtojas, ir ļoti ieteicams vērsties pie profesionāla, lai novērtētu nopietnu grūtību esamību.

Life_is_life 16.04.2022

Uzraxti pasai firmai uz arzemem

B Bez vārda vārds 16.04.2022

jūs ir jāmāca, savādāk, neprotiet dzīvot. kur nu vēl lūgt padomus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы