www.sudzibas.lv Miele Garantijas atteikšana

Miele - Garantijas atteikšana

Milzīga vilšanās zīmolā. Iegādājos putekļsūcēju miele, Elkor Plaza veikalā un piepirku papildus 3. G. Garantiju. Salūza plastmasas uzgalis un tika mutiski atteikta garantija, pamatojoties uz to, kad tas nav pareizi lietots un ir salauzts. Lūdzu man sniegt rakstisku atbildi, kuru joprojām neesmu saņēmis. Pielikumā bilde. Garantija ir blefs un papildus naudas izspiešana!

Дополнено pelukss 27.12.2020

Uzskatu,ka detaļa bija jāsamaina nevis jāpardod par 30 Eur šis plastmasas mēsls!

08.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Miele Support Ответ от представителя 14.01.2021

Labdien!
Esam iepazinušies ar Jūsu sūdzību. Miele garantijas remonts attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defekta rezultātā. Pagarināto garantiju Jūs esat iegādājušies pie mazumtirgotāja Elkor. Kā noskaidrojām tirgotāja mājas lapā, arī pagarinātā garantija neattiecas uz gadījumiem, “ja ierīces bojājumi ir radušies ārēja spēka iedarbības rezultātā”. Apskatot šo detaļu, redzams, ka tā ir salauzta nepareizas lietošanas rezultātā. Diemžēl šādos gadījumos arī standarta garantija nav spēkā.
Informējam, ka, iegādājoties iekārtas Miele salonā Rīgā, piedāvājam viena gada bezmaksas pagarināto garantiju..
Cerot uz Jūsu sapratni,
Miele Latvija

P

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы