www.sudzibas.lv MAXIMA Troksnis skaņa no pašapkalpošanās kasēm

Maxima - Troksnis skaņa no pašapkalpošanās kasēm

Sveiki, vēlētos pateikt to, ka pīkstināt produktus pašapkalpošanās kasē, no katra produkta skenēšanas rodas ļoti liels troksnis ausīm, tiem kam ir jūtīgāka dzirde tie sapratīs, par ko es runāju. Un diezvai, kāds uz veikalu nāk ar ausu aizbāžņiem, lai to troksni nedzirdētu. Uzskatu, ka tas signāls no skenēšanas ir par skaļu. Nezinu, vai tas ir domāts puskurliem un veciem cilvēkiem. Šis nav joks! Ceru, ka nākotnē maxima spēs samazināt aparāta trokšņus. Kā arī uzskatu, ka labāk vienam pārdevējam, tomēr ir sēdēt parastajā kasē, nevis cilvēkiem, jāgaida Rindā uz pašapkalpošanos. Rindas ir netikai parastajās kasēs, bet arī pašapkalpošanās. Es vispār labprāt iepērkos parastajā kasē, kur apkalpo pārdevējs. Jauku dienu, paldies

12.12.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 13.12.2023

Labdien!
Nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ pateicamies par Jūsu rūpēm un atgriezenisko saiti!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Комментарии (4)

S sannas 12.12.2023

Jebkuram robotam kreisajā pusē ( skenera tuvumā) ir podziņa ar kuru var regulēt skaņu. Uz šīs podziņas ir ikona,kas apzīmē skaņu .

G Gii 12.12.2023

Rimi jaunā ieviestā skaņa, sveramajiem produktiem arī ir kas šausmīgs. Katru reizi sabīstos. Man arī ir ultra dzirde, kas diemžēl apgrūtina dzīvi. Kādreiz arī sabiedriskajā transportā kad braucu, tad pīkstošā skaņa aizverot durvis ir nenormāla. Labi, ka nav vairs ar to skaņas teroru jāsaskaras.

M Marsietis 87 12.12.2023

Cilvēki paliek aizvien stulbāki un stulbāki,nepatīk ej uz citu veikalu..ko tu gribi lai tevis dēļ nogriež tik klusi, lai nākamā vecene atkal bauro ,ka neko dzirdēt nevar?

O Observatorija 17.12.2023

jusu sudzibas ir smiekligas,viss neapmierina pat skaņa

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы