www.sudzibas.lv MAXIMA Sods ne par ko

Maxima - Sods ne par ko

Šodien14: 00 iepirkos maxima veikalā ganību iela 167, Liepājā, 20 minūtēs izejot no veikala ieraudzīju mašīnas logā soda talonu pa 30 eur, izrādās es aizmirsu ieejot veikalā ierakstīt datorā mašīnas numuru. Es esmu šokā un maxsimas apbraukšu ar līkumu.

25.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 26.09.2022

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Informējam, ka “MAXIMA Latvija” SIA ir noslēgusi līgumu par autostāvvietas apsaimniekošanu, ar mērķi rūpēties par to, lai Klientiem vienmēr būtu ērti pieejams stāvlaukums ar brīvām stāvvietām. Lai varētu izmantot šo stāvlaukumu bezmaksas, nepieciešams ievadīt kioskos automašīnas numuru. Informācija par to, ka stāvvieta tiek apsaimniekota, kiosku esamību, ir pieejama veikala stāvlaukumā, vējtveros, kā arī pie ēkas fasādes.
Izsakām nožēlu, ka Jūsu iepirkšanās pieredze norādītajā MAXIMA veikalā ir bijusi negatīva, tomēr vēršam uzmanību, ka aizvien vairāk stāvlaukumu tiek apsaimniekoti rūpējoties par Klientiem un “ Maxima Latvija” nav tiesību anulēt izrakstīto sodu.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Дополнено Aivars7 26.09.2022

Turpmāk nebūs

A

Комментарии (3)

A Arnolds Šņucins 26.02.2022
Krāpšana

Plaši sludinātie "taromāti" nestrādā. Man taču nav jāmeklē kur nodot šo "pīpī". Nav runa par summām, ir runa par to ka, no mana maka, brutālā veidā tiek izkrāpta nauda.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S sannas 25.09.2022

MAXIMA vainīga, ka aizmirsi? Noteikumi visiem vieni. Aizmirsi, maksā!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы