www.sudzibas.lv MAXIMA Slikti pilda savus darba pienākumus direktora amatā

MAXIMA - Slikti pilda savus darba pienākumus direktora amatā

Labdien ! Vēlos izteikt sūdzību par mazās Maximas direktori Gunita Dzene !
Ši persona nepilda savus darba pienākumus ! Vienu dienu biju aizgājusi iesniegt savu CV jo bija vakance : viņa atbildēja būs vajadzība zvanīsim, bet pēc sarunas ar viņu ejot ārā no veikala viņa mani apsprieda ar veikala darbinieku ! Ši persona Gunita darba cilvēkus ņem pēc savas patikas ja viņai tas cilvēks patīk viņa dod iespēju strādāt a ja nepatīk tad noignorē ! Sūdzībā vēl iet iekšā tas kad bieži vien ieejot veikalā slikta kvalitāte dārzeņiem un augļiem viņi ir puvuši un nau pārškiroti ! Vēlos lai ir cilvēciskums un godīgums viņa nau domāta direktora amatam viņa mīl ar saviem labākajiem darbiniekiem apspriest citus darbiniekus tas nau normāli ! Viņa ka direktore neprot pat normāli darba grafiku sastādīt katru trešo dienu sastāda grafiku pēc savas patikas ! Lūdzu izvērtējiet šo personu un vai tiešām viņai ir vieta būt direktora amatā!

15.04.2026

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 17.04.2026

Labdien!
Paldies, ka dalījāties ar savu pieredzi. “Maxima Latvija” ir svarīga cieņpilna attieksme kā pret klientiem, tā darbiniekiem, tāpēc paužam nozēlu par radušos situāciju. Jūsu sniegtā informācija par personāla atlases procesu un savstarpējo komunikāciju tiks nodota atbildīgajiem kolēģiem izskatīšanai. Tā pat aicinām sūtīt savus CV uz [email protected], lai izvērtētu jūsu kandidatūru.

Attiecībā uz augļu un dārzeņu kvalitāti – mēs regulāri veicam preču kvalitātes uzraudzību, un sniegtā informācija kalpos kā pamats papildu kontrolei konkrētajā veikalā.

Pateicamies par Jūsu viedokli.

Ar cieņu
“Maxima Latvija” komanda

Комментарии (5)

L Lieps 17.04.2026

Pēc sūdzības var saprast, ka darbā nepaņēma, bet kā tad Tu zini, ka darba grafiku maina ik pēc 3 dienām? Kādi ir tavi ieteikumi kā rīkoties direktoram, ja vesels bars naU ieradies darbā? Kādam taču ir jāstrādā, tāpēc grafiks ir jāmaina.
Varbūt direktore negribēja ņemt darbā cilvēku, kas nezin 1 klases gramatiku? Carbut tāpēc arī tev naU vietas veikalā?

N Nutakja 17.04.2026

Rakstīt vārdu NAU arī nav normāli.

M milceniite123 17.04.2026

Iemācies rakstīt !

S Susususuus123 19.04.2026

Šeit izklausās, ka ir vienkārši nepatika pret pašu cilvēku! Katru dienu iegriežos šajā veikalā un vienmēr visi augļi un dārzeni ir svaigi ! Ir veikalā taču darbinieki, kas ir atbildīgi par augļiem , citi ir atbidligi par maizi un tā talak !Par CV Jūs vienkārši noteikti neatbilstat darba prasībām ! Un ja jau zināt ka direktore aprunā citus, jums tiešām tur nav ko darīt , jums tur kāds pazīstams strādā ja jūs vēl par darba grafiku zināt?

C Claudia 19.04.2026

Pirms satiku Dr. Ilehodžiju, man bija grūti. Man patīk spēlēt loteriju, bet es tajā pazaudēju visu savu naudu. Es kļuvu par pašnāvniecisku, jo esmu bankai daudz parādā. Es meklēju internetā informāciju par to, kā varu laimēt loterijā, un saņēmu labas atsauksmes par Dr. Ilehodžiju un viņa darbu. Es sazinājos ar viņu un pastāstīju, ko esmu pārdzīvojusi, un viņš apliecināja, ka man palīdzēs. Es biju nedaudz nobijusies, bet teicu labi. Dr. Ilehodžijs man veica veiksmes rituālu un attīrīšanos, un tas man izmaksāja zināmu naudu. Viņš man iedeva precīzus ciparus, lai es varētu spēlēt loterijā nākamajā spēlē, ko es arī izdarīju, kā viņš man norādīja. Es biju pārsteigta, kad tiku paziņota par Mega Millions loterijas džekpota uzvarētāju. Esmu pateicīga Dr. Ilehodžijam par to, ka viņš tiešām ir pelnījis ažiotāžu, ko saņem no cilvēkiem. Jūs varat viņam rakstīt e-pastu vai zvanīt tieši. +2348147400259 vai rakstīt uz e-pastu [slēpt]@gmail.com

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы