LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta prece

Maxima - Slikta prece

Ļoti slikti arbūzi šogad maksimā. Jau otro reizi (pēdējo reizi vakar) Rīgas maksimā tā teikt 'iegrābjos' nopērkot vesalu arbūzu, fiziski tas ir pa pusei zaļš. Pēc visādām tautu metodēm izklausījās un izskatījās ka būs ok, bet nekā!
Gatavā puse ar ir cieta un jūt ka zaļa. Kaut kā jau noēdu to sarkano pusi, jo žēl 4-6€ izmest vienkārši miskastē.
Protams katru arbūzu veikals nevar pārbaudīt, bet varbūt laiks šķirties no piegādātāja. Jo acīmredzot man negadījās vienīgais puszaļais auglis ja tas atkārtojas.

Turpmāk pirkšu tikai sagrieztās pusītes. Vismaz redzi un zini ko pērc.

02.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено looneylv 02.07.2020

Bildē arbūzs no vakardienas, tapēc tāds apžuvis.

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 05.07.2020

Labdien!
Vēlamies informēt, ka preču pieņemšanas laikā izlases veidā tiek izvērtēta atbilstība augļu un dārzeņu standartiem. Veikaliem augļi un dārzeņi tiek piegādāti atbilstoši kvalitātei ar pieļaujamām novirzēm.
Ja, nopērkot preci un atnesot mājās, konstatējat, ka tā ir neatbilstoša, Jums ir tiesības vērsties veikalā ar pirkuma čeku un iegādāto preci, jo vienmēr esam gatavi risināt situāciju.
Atvainojamies par radušos situāciju.

L

Комментарии (1)

A AiK 02.07.2020

Bet paši tak tādu paņemāt?/ Vai piespieda ! ?Vienmēr eju garām šiem garīgi nestabīlajiem kas dauza to arbūzus un doma ka super eksperti ! Cik reizes esmu pircis vienmēr ideāls arbūzs bez visas dauzīšanas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы