www.sudzibas.lv MAXIMA slikta garša

РешеноMaxima - slikta garša

Sveicināti, par cik šie pelēkie Zirņi ir mans vismīļākais ēdien šoreiz atdzīšos kad esmu vīlies šajā pirkumā. Iegādājos, ievietoju savā traukā un mikroviļņu krāsnī uzssildiju pēctam pievienoju majonēzi. Konkrēti šie pagatavotie Zirņi nu tiešām bija negaršīgi praktiski garša neliecināja kad šie ir pelākie Zirņi un pēcgaršā bija jūtama skāba un veca garša un gaļa arī bija jūtami nostāvējusi. Uz kārbas vel bija viena diena palikusi lai izlietotu tātad samērā svaigi šodien 22.11.2023 termiņā bija rakstīts izlietot līdz 23.11.2023. Iepakots 21.11.2023 tātad teorētiski sanāk ka vecus iepakoja 21 datumā jo nevar Zirņi sabojāties 2 dienās. Šķiet ka tas darbinieks kas gatavos šos zirņus neprot viņus pagatavot jo nav garšas un tas kas to iepakoja šķiet ka domā ka tas ir domāts suņiem ēšanai nevis cilvēkam. Es droši vien ka neprasīšu atpakaļ naudu par preci jo ja paliks slikti vai būs kautkādas saindēšanās pazīmes man būs pirkuma čeks jo ir cilvēki kuriem tiešām šādas kļūdas var maksāt veselību bet es nāku no laukiem mani tas daudz nesatrauc. Es vēlētos lai šī ziņa nonāk pie pareizām ausīm un ka ir jāveic slēptas pārbaudes jo šī prece nav vienīgā par salātiem vispār nerunāsim fasētajiem. Pirmām kārtām mēs esam cilvēki un vēlamies par to samaksāto naudu baudīt to garšu un kvalitāti nevis domāt par to vai šis produkts nav palicis vecs, pavāriem ir jāatkārto recepte un nevar gatavot šos ēdienus takā priekš suņiem un tas kurš fasēja arī ja neredz un nezin ka tas produkts ir nostāvējis vecs tad viņam nav vieta tajā Amatā. Vissticamākas ka nekas nemainīsies pēc šīs ziņās bet nu varbūt tomēr palaimēsies, kāds uzklausīs un būs kautkādas pamanāmas izmaiņas.

22.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена E.e 98 26.11.2023

visiem bija pajibaķ par sito pircējiem ir pašiem jāskatās vai tie ēdieni nav sapuvuši veci un nesmird ,, par garšu . kādu garšu ? to jau taisa prieks lopiem nevis cilvēkiem kam rūp vai garša atbilst receptei .. DRĪZ būs takā krievijā ka pircējam būs jāuzmanās vai nenopērk kādu preci ar notecējušu termiņu

E

Комментарии (15)

S Spuris 22.11.2023

Var atklāt tev lielu noslēpumu : visgardāk ,drošāk ,kā arī ekonomiskāk ir gatavot pašam. Pie tam kā raksti ,ka esi no laukiem tad pašam vēl izaudzēt ekoloģiski tīrus produktus un gatavot būtu vienkārši lieliski,tikai laikam tev rokas aug ne no pareizās vietas. Un vēl tavai zināšanai - dzīvniekiem nedrīkst dot ko pagadās arī.Palasi literatūru brīvajā laikā .

E E.e 98 22.11.2023

māku pagatavot zirņus 10 x labāk par jebkuru veikalu ! vienkārši vēlējos uz ātro uzkost, nēsu jau cirvis pēdējais kas nevar pagatavot ,, ļoti daudz receptes zinu ko jebkurš pilsētnieks vel nav ēdis ,,. bet šis nu jau ir pārāk cūciski cūciska attieksme pret pircēju. ja es zinātu kurš pagatavoja sos zirņus un kurš iefasēja es viņiem abiem tos zirņus uz galvas uzmauktu visu cilveku priekšā

S Spuris 22.11.2023

Edijs ♬Erdmanis♬ ,par tādiem sīkumiemkļūt agresīvam nav prātīgi.Pie tam ja jau iepērkaties ne pirmo reizi ,tad jau kā redzams tomēr gatavot īsti neprotat.Un jā..mikrovilnene arī nav laba starp citu veselībai .

E E.e 98 23.11.2023

āā tātad saki sīkumi ? nu okei labi pieveram acis un turpinam nočakarēt laiku pētot to pārtiku vai nav VECA ! TĀda ir jūsu idioloģija pieveram acis un nēēsam agresīvi :DDD un tie tik turpinās štancēt vecu pārtiku un taisīt rosolu no PRASROČKAS !

S Spuris 23.11.2023

E.e 98 , acis nav jāpiever,taču savu žulti un niknumu varbūt dodies izgāzt pie psihologa labāk ? Pirmkārt -vajadzēja griezties pie veikala vadītājas ar savu pretenziju. Kapēc to nedarīji ? Pamperus pieliki ,jo dzīvajā neesi spējīgs neko izdarīt ? Aiz ekrāna varonis tikai tātad esi. Otrkārt ,ja veikala vadība neko neuzsak tad ir PTAC par brāķetu preci kur var rakstīt pretenziju arī un ir arī dienesti kuri pārbauda produktu kvalitāti.Pšu galveno jau pateicu,ka ar gatavot mājās.Un ne velti,jo tadi tīklveikali nav pietiekoši droši ar savu kvalitāti un tam ir daudz nianšu.Pakustini smadzenes un varbūt tās sapratīsi pats.

E E.e 98 23.11.2023

tu nebūsi tas kas teiks ka man jāiet pie psihaloga kur gribēšu tur izgāzīšu dusmas kautvai uz ielas pret TEVI ! huļi tu te piemini varonis aiz ekrāna ? domā es tevi vai kādu kam ir pretendzijas satikšu uz ielas un stāvēšu klusu ? ja tu bieži pieliec pamperus tad nevaig šitā bazarēt šeit , kautkā baigi velkk uz to ka tur tur tajā sfērā baigi rukāā ja šitā kautko man te kačā uz pretējo pusiii ? ja tev patīk havāt vecu pārtiku tajā veikalā tad droši vari neatbildēt un havā tālāk un aizstāvi viņus tur , man te tādi krupji neteiks ka man jādodas pie psihaloga un lai nesēžu pie ekrāna ,, ieliku tekstu aprakstīju problēmu pieredzi savā pirkumā a tu te ierodies un kautko man te ļepī uz pretējo , j a nepatīk mans teksts un sūdzība tad piz nax no manas sejas un turpini ražot vecu rosolu un zirņus bez garšas pa 2.29

S sannas 22.11.2023

Rūpēties par veselību, tas ir lieliski, bet jāsāk ar sevi . Tā jūsu bļodiņa jau izskatās savu laiku nokalpojusi, pārklājums iet nost ar gabaliem, bet jūs no tādas ēdiet?! Nav bail kādu plēves gabalu apēst?
Sakiet paldies tiem aptaurētajiem pircējiem, kas izklaidējas veikalā un atstāj preces kur pagadās, siļķu bundžas iebāž kaķu barības plauktos, salātus iemet saldētavā, saldējumu atstāj zeķu kastē... tas notiek katru dienu !

E E.e 98 22.11.2023

tā nav plēve tā ir eļļa kopā ar majonēzi eļla no tiem zirņiem , BĻODIŅA ir ideālā kārtībā vienkārši bilde ir no sliktas kameras . .. šis tekst ir par to kad tur kas gatavo tos zirņus ir končiniji strādnieki un tie salašņas kas iepakoja to produktu vecu vispār ellē jādeg !

S Sīka2 23.11.2023

Tu skaidra to rakstīji?

E E.e 98 23.11.2023

kas tas par dumju jautājumu , tev patīk pirkt vecu nostāvējušu pārtiku šajos veikalos ?

S Spuris 23.11.2023

Laikam apreiba zirņus ēdot :)

S sannas 23.11.2023

Salašņas ir tie, kas pērk gatavu ēdienu veikalā! Zirņi un majonēze, zeme atveries! Kāds te vēl par veselīgu ēdienu runā 🤮

D Dace# 24.11.2023

Lai es ietu kkada mājaslapā sūdzēties par to, ka zirņi negaršīgi..

E E.e 98 24.11.2023

lai es ietu kautkādā mājaslapā lai lasītu šo rakstu , THE SAME lol

V Viltīgais 17.01.2024

Varbūt zirņos nebija nekādas vainas. Varbūt majonēze ko pievienoji.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы