LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Pielika pie algas

Maxima - Pielika pie algas

Pielika stundas likmi, toties mēnesī stundas samazināja, absurds, kā saņēmu 340 tā i paliek, bet paši direktori un viņu vietnieki (d... Ā l ī... I) stundas sev nesamazina, un tēlo ka viņi strādā vairāk par visiem, viņiem ir apmēram 160 stundas, bet mums strādniekiem 120 stundas vai tas ir algas pielikums, viņiem jā.

06.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 10.02.2021

Ar 1.janvāri Maxima Latvija ir pārskatījusi stundas likmes veikalu darbiniekiem.
Faktiskās stundas un darba grafiki tiek plānoti saskaņā ar veikala apgrozījumu un darbinieka līguma nosacījumiem. Sakarā ar stingrajiem ierobežojumiem, pircēju plūsma veikalos ir ievērojami samazinājusies, līdz ar to ir izmainīti arī darba grafiki.
Ar cieņu
Maxima Latvija

J

Комментарии (6)

Klients45566 06.02.2021

Tieši tā Maximas valde neļauj virstundas jo ekonome naudu par to kā nabaga darbinieki nostradajas un saņem niecīgu samaksu viņiem neinteresē

A asdasd123 06.02.2021

rimi tas pats bija , kad es tur stradaju =)

W wwoki 06.02.2021

Kasierus un precu kravejus Rimi un Maksima izdzen lidz nemanai, nekadu liela naudu tur noteikti nemaksa vienigi viss oficiali un nodokli samaksati

н НеКариньш 07.02.2021

Хорошо ещё что не порют и не насилуют на рампе...

K Krocokot 07.02.2021

Тссс... Не подкидывай идеи!

A Anna Leimane 26.02.2021

Anete.
Ja jau likmes samazina atbilstoši apgrozījumam, tad būtu tikai godīgi, ja tās samazinātu arī vadībai,nevis tikai melnajiem strādniekiem... Nevienam nav noslēpums, ka lauvas tiesu padara, par vidi, atmosfērā,par pircējiem rūpējas un pircēju negācijas uzklausa tieši tie, kam vismazākās likmes un vismazāk stundu rakstīts grafikā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы