www.sudzibas.lv MAXIMA e-maxima =Vergu darbs

Maxima - e-maxima =Vergu darbs

NEKAD! Nenāciet šeit strādāt! Visi laimīgi un smaidīgi ir tikai viņu bukletos!

Sieva aizgāja jo naudiņu vajag, aizgāja komplektē e-maximas pasūtījumus uz papīra minemālais 200LS pēc nodokļiem, bet strādā reālu VERGA DARBU! -> Darbā jābūt 07.00 bet uz mājām tiek 22.00 vai 23.00 KATRU DIENU! Ja arī ir mazāk pasūtījumi tad šefi tāpat mājās nelaiž tajos 19.00 jo redz lai rīt ''mazāk'' darba jākomplektē rītdienas pasūtījumus...

Uz papīra līgumā rakstīts ka darbs no 07.00 līdz 19.00 = reāli 12h ''oficiāli'' bet tā nekad nav un to arī viņas šefene teica! 3 dienas strādā/3 brīvas - atkal uz papīra! Reāli nostrādā 3 dienas un tad šefi pasaka ka tev jāiet uz otru maiņu jo tur trūkst darbinieki, tad reāli 1 diena brīva un atkal 3 dienas strādā, nostrādā 3 dienas, saņem brīvdienas, bet pirmās brīvdienas beigās zvans = vai nevar parīt sākt pirmajā maiņā jo tur tas vai tas slimojot un atkal sanāk tik 2 brīvdienas un 3 jāstrādā! PAR VIRSSTUNDĀM NEMAKSĀ!

Beigās nedēļā esi strādājis !!! ~80STUNDAS !!! / MĒNESĪ SANĀKTU ~320STUNDAS !!!! Par 200LS uz rokas !!!

Visu dienu uz kājām, skraidi kā nelabais, apsēsties nav laika kad. Kamēr šefi ierodas 09.00 un mājās brauc 18.00 un visu dienu sēž pie monitora ekrāna... Vakarā atbrauc cits 'pieskatīt' un pakoriģēt vienīgais kas normāli var paēst vecos maximas salātus un zupas par brīvu pusdienās un nav jāmaksā par to.

Raksta jau atlūgumu.

NĒ PALDIES! Citi ar lūdzu neiekrītat!

L

Комментарии (2)

J ja? 15.10.2013

nē nu, ja jau pati stulbene un piekrit bez laika uzskaites rukāt, tad kurš vainīgs?

H hhheeehhh 15.10.2013

ai, nu ja tā ir patiesība, tad vainīga ir veikala vadība UN tava sieva, ka nevar savas tiesības aizstāvēt un saņemt atbilstošo algu pēc nostrādātajām h, un tā NAV visās maximās. gadās, jā, jāpaliek vēlāk kādu stundiņu, ja neesi paspējis visu izdarīt vai uz rītdienu vajag vairāk izlikt preci, bet gandrīz vienmēr to stundu pieliek klāt (eju pie tiešās vadītājas un runāju par to) un nekad nav jāstrādā par velti.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы