Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Bildes šausmīgas! Vai tiešām fotogrāfi neredz kā izskatās bērni? Pagājušo gadu dārziņā bija cita kompānija, kuri bildēja - bildes bija skaistas. Šeit, ka ieraudzīju bildes - skolotāji un bērni izskatās pēc "Zombijiem". Fotogrāfs tak redz kā bērns izskatās kamerā! Visi izskatās kā "cietumā" nosodīti. Šī nav pirmā reize, kad sastopos ar Mārītes kompāniju. Dēlam skolā arī bija ( pirms 4 gadi) - nekas nav mainījies diemžēl. Bildes šausmīgas. Neiesaku nevienai izglītības iestādei izvēlēties šo kompāniju.

31.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

not a Karen 31.10.2023

Kamerā gan jau izskatās normāli, bet apstrādātas slikti.

I IngaT13 02.11.2023

Pilnīgi piekrītu,šogad fotogrāfijas ir šausmīgas, fotogrāfs neredz ko filmē?Ka uz konveijera,lai tik ātrāk nofoķēt.Bērnam uz foto pliks vēders vai nevarēja bērnam pateikt vai skolotājai?Man būtu kauns sūtīt tādas bildes vecākiem.Un vēl tādu naudu plēš par tādam foto,šogad vnk nav ko pasūtīt,nē mazajam bērnudārza,ne vecākajam dēlam,jo foto šausmīgas.
Pagaišgad bija cita firma,bija foršas bildes.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы