www.sudzibas.lv Mārītes Foto Kompānija Krāpšana un slikts serviss

РешеноMārītes foto kompānija - Krāpšana un slikts serviss

Februārī bija bērniem fotografēšanās pii. Līdz 1. Martam bija jāveic pasūtījums www.mfk.lv, ko arī laicīgi izdarīju. Marta beigās sāku interesēties vai uz mūsu pii ir atnākušas bērnu bildes. Izrādās visai grupai bildes ir atnākušas, bet konkrēti mana bērna bildes nav.
Aprīļa sākumā sazinājos ar mārītes foto kompāniju un nosūtīji veiktā maksājuma izdruku, solīja risināt situāciju.
03.04.2020 saņēmu e-pastu no Mfk pārstāves Agitas, ka bildes ir izsūtītas uz pii. 08.04.2020 sazinos ar mūsu Pii un man Saka, ka nēs, nav nekas atnācis.
14.04.2020 sazinos atkārtoti ar Mfk un jautāju, kas par lietu, kāpēc nav atsūtītas bildes, ja jau februārī veicām pasūtījumu un turklāt epastā saņēmām no viņiem ziņu, ka bildes it kā ir nosūtītas uz mūsu Pii. Atbildes vietā saņēmu nevis atvainošanos par radušos situāciju, bet kliegšanu no viņas puses, ka viņa nevarot zināt kādas bildes ir uztaisītas un kādas nav.
Lūdzu, lai atgriež naudu, ja jau nav vēlēšanās izpildīt pasūtījumu, ko viņi 14.04.2020 arī izdarīja.

Ir liels rūgtums, ka nesaņēmām sava bērna bildes. Bērns priecājās par foto sesiju, bija pat paņēmis savu mīļ mantiņu uz fotosesiju. Bet tagad bilžu vietā esam saņēmuši mfk pārstāves Agitas paaugstināto balss toni un neapmierinātību, ka lūk viņai tagad jāstrādā no mājām.

Ja jau pašiem slinkums taisīt tās bildes, tad lai atsūta elektroniski, pati pasūtīšu, jo biju jau tomēr samaksājuši.
Ļoti slikta attieksme pret klientiem.
Iesaku nesadarboties ar šādiem krāpniekiem.

15.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Buma 16.04.2020

Problēma ir atrisināta. Sūtījums ar bildēm bija kaut kur noklīdis.

B

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы