Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Pirmkārt, neatnāca nekāds info par to, ka bildes ir iespējams pasùtīt. To uzzināju vien tad, kad dēls paziņoja, ka klasē bildes jau ir izdalītas. Tad nolēmu noskenēt to kodu - pēkšņi uz e-pastu saņēmu vēstuli, ka bildes iespējams iegādāties. Priekš kam tad uz Lapiņām bija jāraksta e-pasts? Bet nu labi, nekas jau nav nokavēts. Pasūtīju pati. Rakstīts, ka bilžu izgatavošana parasti aizņem 7 dienas, ja vairāk pasūtījumu, tad ilgāk. Nu jau ir pagājušas 3nedēļas un nekādas ziņas nav. Uzrakstīju epastu. Ja tuvākās dienas nebūs atbilde, vērsīšos ptac. Nav normāli, ka uz dažām bildēm jāgaida tik ilgi. Ceru, ka nākamgad skola izvēlēsies citu komersantu.

29.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (2)

G Gulbenietis 29.11.2022

Sen jau tiek runāts netā, ka vadībām atlec labums, ja sadarbojas ar mārīti. Citādi, kā paskaidrot, ka cena ir liela, kvalitāte ne visai, bet kā Rīgā, tā provincē dzirdi tikai mārīti. Runa iet gan par skolām, gan bērnudārziem.

M Minna2018 29.11.2022

skumji. Tikko saņēmu atbildi - mans pasùtījums stāv rindā uz druku. Nākamnedēļ sašķirošot un tad došot ziņu... Nākamnedēļ jau būs mēnesis :(

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы