Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Fotogrāfijas ir briesmīgā kvalitātē, cilvēks uz foto izskatās savādāk nekā dzīvē. Kā arī tās bija jāgaida apmēram 2 mēneši. Precīzāk sakot, man bildēs īsti nepatīk tas fakts, ka ādas krāsa izskatās šausmīgi, arī bildē cilvēkam nogriezts plecs! Un man vēl par šo ir jāmaksā nauda? Es varu daudz labāk sevi nobildēt ar sava telefona palīdzību. Neisaku nevienai iestādei sadarboties ar šo kompāniju, foto ir tiešām briesmīgā stāvoklī. Gribētu arī atzīmēt to, ka fotogrāfs bija kaut kāds dusmīgs un neapmierināts, kas sabojāja garastāvokli! Ļoti žēl, ka man gada beigās, kā arī manā izlaidumā ir jāsaņem tāda *****!

13.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Комментарии (4)

B Bez vārda vārds 14.06.2022

varēji pati sevi bildēt, neesi jau nekāda modele, lai speciāli fotogrāfu sauktu.

Good Intentions 14.06.2022

FOTO studijā!

J Jānis Adijāns 06.07.2022

Tad bildē ar telefonu ja jau tā

G Gunita Krapāne 07.10.2022

Es pilnīgi piekrītu, ka fotogrāfijas ir briesmīgas! Kvalitāte slikta, "fotogrāfa" darbs ir neprofesionāls, tāds klikšķinātājs, kuram pofig kā izskatās bērns. Es jau kopš bērnu dārza redzu, ka nekas nav uzlabojies. (Es pati esmu fotogrāfe, zinu ko runāju!)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы