www.sudzibas.lv Mārītes Foto Kompānija Ārkārtīgi slikts serviss un fotogrāfa darba kvalitāte

Mārītes foto kompānija - Ārkārtīgi slikts serviss un fotogrāfa darba kvalitāte

Ārkārtīgi slikts serviss un foto. Konveijera tipa iesācēju kantoris, kas pastāv tikai tāpēc, kad vecāki pirks jebkādas bērnu (skolas) bildes par piemiņu.
Ir konkurenti, kas tiek galā ar to pašu uzdevumu.
Individuāla pieeja nepastāv.
Sabojātas un nekvalitatīvas klases bildes, portreti un draugu bildes. Statiskas. Žēl par izniekotu laiku un līdzekļiem.
Klases vecāku čatā - nolēmām samesties naudu un doties atsevišķā klases fotosesijā, protams, uz citu foto studiju, kur cilvēki ir savas jomas profesionāļi.
P. S. Mfk.lv mājas lapa nepraktiska, bremzē. Un pat pie maksāšanas funkcijas nav piestrādāts - izdevās samaksāt tikai ar trešo reizi. Kā jau teicu, maksāju par šo nekvalitatīvo pakalpojumu tikai, lai paliek bildes piemiņai par klases foto dienu.
Savai skolas vadībai vai audzinātājiem lūdziet izvērtēt citus šī pakalpojuma sniedzējus.

16.10.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (3)

Velvetpopstar 16.10.2022

Bilžu kvalitāte pēdējos 20 gadus nav mainījusies, izskatās, ka viņiem laiks ir apstājies. Skolas un bērnudārzi gadiem sadarbojas ar šiem.

P pagpag 16.10.2022

priecājos ka savulaik neaizgāju pie šiem par fotogrāfu, ko jūs par bilžu kvalitāti, tas jau vien par kautko liecināja ka fotogrāfam ar savu(!) mašīnu tolaik bija jāapbraukā visas Latvijas skolas! tie ir kautkādi 5-10tk km mēnesī?!? tagad cerams viņiem ir iepirkts darba mašīnu pieklājīgs parks...

A Anda Beinora 16.10.2022

Tā kompānija vēl strādā? Varu tikai pabrīnīties, ka ar to uzņēmumu vēl kāds sadarbojas... Vienmēr esmu redzējusi tur atbaidošu kvalitāti.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы