LV RU
www.sudzibas.lv Lattelecom Tet/ Nekvalitatīvs pakalpojums

TET - Tet/ Nekvalitatīvs pakalpojums

Ļoti slikts pakalpojums shortcut. Raidījums stājas, raustās pārlādē. Vakarā paskatīties tv ir nervu pārbaudījums visai ģimenei. Mums shortcut ir aplikācija uz tv. Bet bērni skatās datorā un tieši tas pats. Cik saprotu Tet tas neinteresē, jo šāda problēma jau gadiem lasot citas sūdzības.

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 08.01.2020

Sveiki! Visticamāk ierīce, kurā skatāties Shortcut, pieslēgta internetam caur wifi, savukārt interneta ātrums caur wifi vakaros raustās un nespēj nodrošināt shortcut norādīto video kvalitātes līmeni. Jo īpaši šis ir aktuāli mobilā interneta pieslēguma gadījumā, jo tas vakaros ir sevišķi mainīgs un nespēj nodrošināt nemainīgu interneta ātrumu. Risinājumi: 1) pieslēgt ierīci ar vadu pa tiešo pie interneta modema 2) pārkonfigurēt wifi rūteri, norādot wifi kanālu, ko jau neizmanto kāds no kaimiņu wifi rūteriem, radot konfliktu un nomācot interneta signālu/ātrumu 3) samazināt video kvalitātes līmeni shortcut lietotnē televizorā vai datorā.

La

Комментарии (1)

hartijs 25.12.2019

Vai ir optiskais? Es arī lādējos, ārdījos. pēdējā laika neskatījos tikai maksāju neparko. Tad pienāca laiks, ievilka optisko. Mainīju domas. Internets lido. TV uz pilnu klapi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы