Korbotex.lv - Обман

Решил приобрести в данном интернет-магазине товар. На сайте сказано, что товар есть на складе и доставят мне его в течении 8-10 рабочих дней. Прошло 10 рабочих дней, но со стороны магазина-тишина. Решил сам позвонить и узнать в чем дело, оказывается, что товара нет на складе и надо ждать еще две недели. Проходят две недели, товар я так и не получил и видимо не получу! Каждый день говорят, что со мной свяжется менеджер. Тогда я потребовал возврат денежных средств, мне выслали анкету для заполнения и сказали, что вернут всю сумму в течении 1-2 рабочих дней. Обещанные сроки уже истекли и мне каждый раз только продлевают и продлевают! Номер заказа 9121

Дополнено Арчик 22.10.2020

Вчера, 21.10.2020, подали заявление в полицию. Сегодня, 22.10.2020, после обеда пришла часть денег, не знаю связано ли это как-то с заявлением, но все же пришло. НО! Не хватает 50,34 EUR. Прислали совершенно странную сумму.

а

Комментарии (17)

J Johny 15.10.2020

Это одна и та же шайка мошенников, которые работают по одинаковому принципу - только предоплата, обещания доставки товара, обещания возврата средств... Деньги возвращают нарушая все сроки, либо вообще не возвращают:

korbotex.lv
proffit.lv
maximum.lv
maxtrade.lv
mercato.lv

и, возможно другие.

Все сайты сделаны по одном шаблону, с разным цветовым оформлением.

M Mulan 20.10.2020

Lūdzu, nekavējoties rakstiet iesniegumu VP krimināllietas ierosināšanai!

а Арчик 20.10.2020

Jau procesā ar vēl ~ 15 cilvēkiem. Rakstīsim vienlaicīgi, lai VP nekavējoties saka meklēt Korboteksu un Leonīdu Barkancevu (valdes loceklis).

M Mulan 20.10.2020

Tad vēl +1, bet es jau iesniedzu individuāli, nedodot viņiem laiku.

а Арчик 20.10.2020

Individuāli arī vajag, policija un PTAC nepieņem kolektīvi, vienkārši doma ir tadā ka vienā dienā būs daudz iesniegumu un tad palielinās varbūtība ka VP atrāk to visu procesu izskatīs!

A ab24 20.10.2020

Iesniegumā policijai prasiet, lai pie atbildības sauc visu šaiku - krāpnieciskās shēmas autoru un organizatorus, "grāmatvežus" un arī telefona puisi, kurš vēl pirms pašām afēras beigām garantēja piegādi 7-9 dienās. Lai neviens neizsprūk sveikā un visi kolektīvi maksā, ja ne savādāk, tad caur tiesu izpildītājiem.

Sakiet ludzu kur konkreti rakstit vestuli? Uz kaut kadu nodalju?

M Mulan 20.10.2020

Es šodien iesniedzu bez kavēšanās.

M Mulan 20.10.2020

Nekavējieties!

M Mulan 20.10.2020

Jā, tā ir krāpšana grupā. Telefona operatori bija gan puisis, gan meitene.

T Taisnīgums99 26.10.2020

Un seetnieks arii bija, tapat bolt atveda pusdienas, visi varbut ir iesaistiti.

Tas, ka kads tur ir stradajis, nenozimee, ka uzreiz ir iesaistits.

A ab24 22.10.2020

Hmm, ja Korbotex pisnesmeņi klientu naudu nav naturāli noplenderējuši spēļu zālē vai Maldīvu salās, tad viņu rīcībā daļai jābūt uz konta, daļai precēs noliktavā un daļai pārskaitītai piegādātājiem par pasūtītajām precēm. Ja šie darboņi grib tikt no šīs afēras ārā sveiki un veseli, tad viņiem sataisītā šmuce aiz sevis jāsakopj, pabeidzot norēķinus ar piegādātājiem un klientiem, kuri pieteikušies policijā, piegādājot pasūtītās preces vai atmaksājot naudu. Tad Korbotex varētu panākt kriminālprocesa izbeigšanu, pamatojoties ar izlīgumu ar cietušajiem.
Redzēsim, kā situācija turpmāk risināsies, bet, kā izskatās, tad iesniegums policijā laikam būs vienīgais līdzeklis, kas varētu veicināt naudas atgūšanu. Laiks rādīs.

T Taisnīgums99 26.10.2020

Ha, lielais eksperts.
Nav nekadas noliktavas
Pieturaa maacijaaties? Izligums haha, tam absoluti nebutu nekadas nozimes, ja visi pasutijumi tiktu izpilditi vai nauda atmaksaata, viss tiktu izbeigts sastava trukuma deelj.
Iesniegums policijaa tiesi veicinaas naudas neatguushanu, jo piramidai tiks pielikts punkts un jauni pasutijumi vairs nenaks, lidz ar to nebus naudas pluusma ko atdot "pirceejiem".

P Pret Krapniekiem 23.10.2020

Proffit.lv un Korbotex.lv tagad ir shop4you.lv un mobex.lv , tas pats mēsls pie telefona sēž.

S shop4you.lv 25.10.2020

Sveicināti!

Esmu Andis Līcītis, interneta veikalu shop4you.lv un mobex.lv dibinātājs un vadītājs.

Saprotu jūsu sašutumu par krāpniekiem Latvijas i-veikalu vidē – tādi diemžēl ir, no tādiem cieš visi – gan pircēji, gan godīgi i-veikali – jo krāpnieki grauj i-veikalu reputāciju kopumā.

Tā kā jūs starp krāpniekiem minat manu interneta veikalu shop4you.lv un mobex.lv vārdus, esmu spiests jums paziņot sekojošo.

1) shop4you.lv un mobex.lv ir vienīgie i-veikali ar kuriem man jebkad ir bijusi jebkāda saistība. Kā arī, šiem diviem i-veikaliem nekad nav bijusi nekāda saistība ar jebkādām citām personām. Šie divi i-veikali ir manis dibināti un izveidoti

2) lai arī pieļauju, ka krāpniecību i-veikalu vidē nav ļoti vienkārši pierādīt, tomēr neuzskatu to par neiespējamu. Attiecīgi, ja reiz kāds šeit nāk klajā ar apgalvojumiem par krāpniecību manā virzienā vai saistībā ar maniem minētajiem i-veikaliem, lūdzu (un tāda būs arī tiesas prasība, ja līdz tādai nonāksim) nākt klajā jebkādiem pierādījumiem. Lūdzu pamatojiet savus apgalvojumus ar jebko, kas ir jūsu rīcībā, kas jūsuprāt liecina par manu vai šo divu i-veikalu saistību ar krāpniecību – dokumenti, naudas pārskaitījumi, sarunu ieraksti (šeit tiek apgalvota saistība ar vienu un to pašu balsi. Vai arī lūdzu tad vērsieties policijā ar iesniegumu (ko es vienmēr aicinu darīt pie jebkura krāpnieciska gadījuma) un sniedziet pierādījumus tur – labprāt aiziešu uz policiju pie pirmā uzaicinājuma. Pretējā gadījumā jūsu minēto es uzskatu par ne tikai tukšiem apgalvojumiem, bet arī par neslavas celšanu, kas var kaitēt manai saimnieciskajai darbībai. Un no šī izriet nākamais:

3) paturu tiesības vērsties policijā (un attiecīgi tālāk risināt lietu tiesā) ar iesniegumu par goda un cieņas aizskaršanu un neslavas celšanu. Jo vienkārši man cits nekas neatliks, lai aizstāvētu savu un savu uzņēmumu reputāciju

Nobeigumā vēlreiz pasvītroju, ka man nav nekādu pretenziju pret portālu www.sudzibas.lv (tāds noteikti ir vajadzīgs) un cilvēkiem, kas tajā raksta komentārus, taču katram izteikumam ir jābūt kaut minimāli pamatotam.

Ar cieņu,
Andis Līcītis.

A ab24 26.10.2020

Kristīnai - https://www.vp.gov.lv/lv/ka-zinot-policijai

Visērtāk caur latvija.lv .

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы