LV RU

Korbotex.lv - Krāpšana

8. Oktbrī pasūtīju un apmaksāju datoru 550 eur. Pārskaitījums uz Lietuvas banku. 16, - jā zvanīju, teica, ka 21. - jā būs. 23. - jā pilns internets ar sūdzībām par neizpildītiem pasūtījumiem, uz zvaniem un epastiem neatbild. Jāsecina, ka arī es esmu apkrāpts...

E

Комментарии (13)

G gadalaiks 23.10.2020

Raksti ātri ieniegumu bankā, lai aptur/atgūst maksājumu

E Edvins 23.10.2020

Paldies, darīts!

"Jāsecina, ka arī es esmu apkrāpts". Bet kad veici pirkumu tādā krūmu internetveikalā, domāji, ka nebūsi gan apkrāpts?

E Edvins 23.10.2020

Domāju, ka ne, jo pārbaudīju, atsauksmes un arī juridisko personu...

P Pret Krapniekiem 23.10.2020

Korbotex.lv tagad ir shop4you.lv un mobex.lv , tas pats mēsls pie telefona sēž.

S shop4you.lv 25.10.2020

Sveicināti!

Esmu Andis Līcītis, interneta veikalu shop4you.lv un mobex.lv dibinātājs un vadītājs.

Saprotu jūsu sašutumu par krāpniekiem Latvijas i-veikalu vidē – tādi diemžēl ir, no tādiem cieš visi – gan pircēji, gan godīgi i-veikali – jo krāpnieki grauj i-veikalu reputāciju kopumā.

Tā kā jūs starp krāpniekiem minat manu interneta veikalu shop4you.lv un mobex.lv vārdus, esmu spiests jums paziņot sekojošo.

1) shop4you.lv un mobex.lv ir vienīgie i-veikali ar kuriem man jebkad ir bijusi jebkāda saistība. Kā arī, šiem diviem i-veikaliem nekad nav bijusi nekāda saistība ar jebkādām citām personām. Šie divi i-veikali ir manis dibināti un izveidoti

2) lai arī pieļauju, ka krāpniecību i-veikalu vidē nav ļoti vienkārši pierādīt, tomēr neuzskatu to par neiespējamu. Attiecīgi, ja reiz kāds šeit nāk klajā ar apgalvojumiem par krāpniecību manā virzienā vai saistībā ar maniem minētajiem i-veikaliem, lūdzu (un tāda būs arī tiesas prasība, ja līdz tādai nonāksim) nākt klajā jebkādiem pierādījumiem. Lūdzu pamatojiet savus apgalvojumus ar jebko, kas ir jūsu rīcībā, kas jūsuprāt liecina par manu vai šo divu i-veikalu saistību ar krāpniecību – dokumenti, naudas pārskaitījumi, sarunu ieraksti (šeit tiek apgalvota saistība ar vienu un to pašu balsi. Vai arī lūdzu tad vērsieties policijā ar iesniegumu (ko es vienmēr aicinu darīt pie jebkura krāpnieciska gadījuma) un sniedziet pierādījumus tur – labprāt aiziešu uz policiju pie pirmā uzaicinājuma. Pretējā gadījumā jūsu minēto es uzskatu par ne tikai tukšiem apgalvojumiem, bet arī par neslavas celšanu, kas var kaitēt manai saimnieciskajai darbībai. Un no šī izriet nākamais:

3) paturu tiesības vērsties policijā (un attiecīgi tālāk risināt lietu tiesā) ar iesniegumu par goda un cieņas aizskaršanu un neslavas celšanu. Jo vienkārši man cits nekas neatliks, lai aizstāvētu savu un savu uzņēmumu reputāciju

Nobeigumā vēlreiz pasvītroju, ka man nav nekādu pretenziju pret portālu www.sudzibas.lv (tāds noteikti ir vajadzīgs) un cilvēkiem, kas tajā raksta komentārus, taču katram izteikumam ir jābūt kaut minimāli pamatotam.

Ar cieņu,
Andis Līcītis.

E eksperts1 24.10.2020

Šajā brīdī es pat vairs nenosodu šo internetveikalu, bet gan uzsitu pa plecu. Internetā ir simtiem sūdzību un cilvēki turpina uzrauties, un tieši to viņi ir pelnījuši. Varbūt 500eur pazaudēšana beidzot liks domāt pirms rīcības.

Life_is_life 24.10.2020

Kas ir sia ipasnieki?

E Edvins 26.10.2020

Kas ir oficiāli, tas ir zināms...

G Goda vīrs 02.11.2020

Arī mani pirmo reizi mūžā apkrāpa - naudu aizskaitīju, bet preci nesaņēmu. Uz e-pastiem nekādas atbildes un e-veikala tel. nr.60000080 klusē. Šodien arī pats veikals korbotex.lv ir pazudis no e-vides. Visi gali ūdenī :(
Vai ir kādas reālas iespējas, kā cīnīties pret šādiem cilvēkiem? Vai var kaut kur uzzināt SIA MAKU GROUP īpašnieka vārdu? Šaubos vai bankas var apturēt maksājumu, turklāt viņi naudu savā LT kontā jau bija saņēmuši oktobra sākumā.
Kā jau minēju, šādi apkrāpts esmu pirmo reizi. Kā tagad jārīkojas - jāraksta iesniegums policijā vai kādā patērētāju tiesību aizsardzības birojā?

A ab24 02.11.2020

Kādus vēl īpašniekus? Īstie labuma guvēji ar visu naudiņu droši vien jau atrodas Polijā, kur nogaidīs, līdz troksnis norimsies. SIA MAKU GROUP valdes loceklis Barkancevs Leonīds savā vietā 23.10.20 atstāja Belašu Diānu. Tā pēc kāda brīža droši vien apķēra, ka naturāli uzmesta un jūtama sviluma smaka, tāpēc 29.10 viņa savā vietā ielika kaut kādu Andreju Visocki - droši vien kāds tips, kuram viss по барабану. Bomzis vai krimināls elements.. :)
Tāpēc rakstiet vien iesniegumus PTAC un policijai, lai tā meklē rokā Barkancevu un visus pārējos krāpniekus, kuri piesavinājušies pircēju naudu.

E Edvins 02.11.2020

Man nav cerību uz PTAB... Es rakstīju iebildumu policijai (pievienojot sarakstes un pārskaitījumu izdrukas) ar lūgumu ierosināt procesu par krāsošanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, ka arī noskaidrot patieso labuma guvēju un pēc tam iesniegumu bankai par to, ka ir notikusi krāsošana ar lūgumu veikt pasākumus, lai varētu atgūt izkrāpto naudu (iesniegumam būtu labi pievienot iesniegumu policijai) ...

G gadalaiks 02.11.2020

Kam jums īpašnieka vārdu vajag? Tas neko nerisinās.

Straujiem soļiem uz PTAC, pēc viņu konsultācijas jums izstāstīs, kas jāraksta iensiegumā Policijai.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы