Korbotex.lv - Maldināšana

Vēlos pabrīdinat citus cilvēkus! Lūdzu ignorējiet online veikalu korbotex.lv izmanto lētticīgus cilvēkus. Pasūtīju preci viņu veikala uz vairāk kā 1000€ attieksme bija laba līdz tam brīdim, kāmēr nesaņēma naudu. 1 septembrī pārskaitīju viņiem naudu. Mājas lapā ir teikts, prece tiks piegādāta 7-10 dienu laika. Kad nauda tika saņemta, pēc 4-5 dienām es viņiem e-pasta pajautāju, vai or zināma precīza piegādes diena, jo vēlos ieplānot savu laiku. To e-pastu ignorēja, pēc dažām dienām vēlreiz uzrakstīju, atkal ignorēja, tad vēl pēc dažām dienām atkal uzrakstīju, neatbild! Sazvanīt man viņus nebūs iespējams. Palīdzu paziņai pazvanīt, protams pacēla telfonu, jo zvanīja no cita nr. Attieksme bija riebīga, tāda sajūta, ko tu vispār zvani man (stāsta paziņa) ar mocībām saņemu atbildi, prece būs 15 septembri. Protams prece tajā diena nav. Piedraudēju ar policiju, jo jūtos apkrāpts, uz telf, neatbild, e-pastu neatbid nākamajā diena, tas ir šodien, atbild. Ziniet ir kādas aizķeršanās un preci varēsim piegādāt vēl pēc 8-10 dienām. Viņi Saka, labāk uzrakstiet iesniegumu, par naudas atgriešanu un kad prece būs pie mums, tad varēsiet tie nopirkt.
Lūdzu nepērciet pilnīgi neko no šī online veikala. Starp citu, tas ir tas pats veikals, kas proffit.lv zvanīju 10min iepriekš uz proffit un fona bija bērnu skaņas. Tas ir viens un tas pats cilvēks, kurš cenšas negodīgi nopelnīt sev naudu.

Комментарии (13)

P Pret Krapniekiem 15.09.2020

Pilnīgi piekrītu , tas ir tas pats kas proffit.lv un maksimum.lv - viņu jauns veikals ar tiem pašiem rekvizītiem kas proffit.lv . iesaku rakstīt salidzini.lv administrācijai.

S Swagata Ghosh 19.10.2020

Any way to get the money back from them? Thank you for any help. my email : [slēpt]@gmail.com

J jjayz 24.09.2020

Vai kādam ir izdevies atgūt naudu vai preci? Zvanu viņiem katru dienu, viena atruna pēc otras.

G Gatis Ivanovs 19.10.2020

Yes I did get my money back. If you’re struggling, try to contact to police. I told them that and in couple days they returned my money.

S Swagata Ghosh 19.10.2020

I havew written to consumer forum (IPAC). or do you mean the local municipal police?

G Gatis Ivanovs 19.10.2020

I would talk with police. If they not reply to you and not answer the phone.

T Taisnīgums99 19.10.2020

Kur jums prats parskaitit 1000eur kaut kadam maksimali kreisam sia, tikai tapec ka ir interneta veikals un majaslapa?

Tas vairs nav labs veikals.

Ir tacu daudzi veikali ar teicamu servisu un droshibu.

G Gatis Ivanovs 19.10.2020

Pateicoties salīdzini.lv un atsauksmēm tur

M Mulan 20.10.2020

Lūdzu, VISI nekavējoties rakstiet iesniegumus VP krimināllietas ierosināšanai! Bez jūsu iesniegumiem šie nelieši netiks sodīti un jūs savu naudu neredzēsit! Iesniegumus var iesniegt no latvija.lv.

L Lietotājs 24.10.2020

Man līdzīga situācija. Naudu paņēma preces nav. Papētīju uzņēmuma reģistra datus, tur tikko iepriekšējais īpašnieks aizmucis un kā priekšnieku ielicis kādu jaunu meiteni, kurai iespējams samaksāts, lai uzņemtos ielikt savu vārdu valdē un kura noteikti nezin neko par kriminālajam darbībām. Cilvēks kurš krāpšanas laikā bija valdes loceklis ir Leonīds Barkancevs, personas kods 191064-13912.

M Mulan 24.10.2020

Iesniegumu VP uzrakstījāt?

L Lietotājs 24.10.2020

Jā, rīt iesniegšu.

A Annarki19 26.10.2020

Samaksājam ap 600 eiro par dator komponentem. Ta arī neatnāca nekas. Telefons viņiem ir atslegts. Jau ir uzrakstīti vairāki kollektīvie isniegumi uz Valsts Policiju. Kroboteks ir krāpnieku kantoris.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы