www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss

РешеноSenukai - Slikts serviss

Esmu jau tik ļoti nokaitināta ar šo servisu, veicu pasūtījumu 11.04.21 tika pieņemts, rakstīts bija ka tiks piegādāts 29.04.21 protams tas nenotiek, jau 3 reizes sazinājos ar servisu, nekādas atbildes normālas, netika piegādāts 29.04 zvanīju atbildēja ka tiks piegādāts 1-3 darba dienu laikā, otrajā reize teica ka jāgaida jo netiek galā, 3 reizē kad teicu ka man solīja 3 dienu laikā piegādāt izbrīnīts bija Džeks pie telefona, vislabākā atbilde: nu jāgaida nav ko satraukties, izrādās ka mana paka nemaz nav pie Dpd ka tā paka vēl no kaut kādas 3 personas netiek vēl piegādāta bet tiek iedots Dpd izsekošanas numurs ja pakas nemaz pie viņiem nav. Esmu tik ļoti pārskaitušies par šo servisu! Šodien ir jau 12.05.21 nezinu kur ir mana paka un kurā gadā tā tiks piegādāta!

12.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 13.05.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju.
Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 11.04.2022

Uzņēmuma K Senukai pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (3)

Slikts serviss, krāpšana

Nesaprotu kas tas par servisu, cik ilgi tā var maldināt cilvēkus, pasūtījumu nevar piegādāt jau vairāk kā mēnesi, nezinu cik ilgi vēl tas jāgaida, nekādu konkrētu atbildi nevar dot, paši nemaz nezin kur pakas ir, tikai solījumus dod, e-pastā izskatās ka strāda automātiskie atbildētāji, 29.04.21 saņemu atbildi ka piegādās paku e00345226 1-3 darba dienu laikā, kā tad, es esmu tik ļoti vīlusies ka uzticējos Ksenukai veikalam sūtot meitiņai ratus, bērns jau drīz 2 mēnešus ir bez ratiem, diemžēl tik daudz naudas nav lai nopirktu vēl vienus ratus!. Pasūtījums tika veikts 11.04.21 man nav ko teikt, totāla cilvēku čakarēšana!

S Sudzibas.lv Admin 14.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S Senukai Support Ответ от представителя 19.05.2021

Labdien,
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem un arī preču piegādes dienestiem, diemžēl mēdz būt situācijas, kad preces no piegādātāja kavējas dažādu apstākļu dēļ. Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы