www.sudzibas.lv K Senukai Veicina Covid izplatīšanos

K Senukai - Veicina Covid izplatīšanos

Nezinu cik klases izglītības ir veikala vadītājam,3 vai 5, bet Covid ierobežojumi šajā veikalā tiek vērsti vairāk uz Covid izplatīšanos, nekā uz ierobežošanu. Šodien jaunums: ratiņi pieslēgti (bet pēdējā laikā, cik zināms, skaidrā nauda lielākai daļai cilvēku kabatās nemaz nav; un ierobežojumu laikā (ja ratiņu lietošana ir obligāta) - ratiņi netiek pieslēgti) , bet groziņu gandrīz nav. Bet bez ratiem vai groziņiem iekšā nelaiž. Rezultātā pie ieejas drūzmējas cilvēki, neievērojot nekādu distancēšanos, bet groziņi tiek nodoti no izejošo rokām ieejošo rokās, bez nekādas dezinfekcijas, kas ir 100 reiz sliktāk, nekā laist iekšā bez groziņiem. Ja veikala vadītājs nevar pats organizēt visu normāli, varbūt labāk meklēt izglītotu cilvēku palīdzību, nekā pakļaut cilvēkus riskam. Es brīvdienās braucu uz šo veikalu, jo tas ir tuvāk, bet apgriezos uz aizbraucu uz depo (kaut gan bija cerība, ka Ksenukajā tieši tie instrumenti kurus pirku šodien, varētu būt lētāki; bet tas idiotisms tā nokaitināja, ka neaizbraucu uz ozolu, bet nopirku visu depo) .

04.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 07.09.2021

Labdien,

Paldies, ka sazinājāties ar K Senukai klientu servisu un dalījāties savā iepirkšanās pieredzē lai arī tā nav bijusi pozitīva. Jūsu viedoklis mums ir ļoti savarīgs jo tikai tā mēs varam uzlabot klientu apkalpošanu.

Atvainojamies par radušos situāciju.

Precizējiet, lūdzu, kurā tieši veikalā radās Jūsu aprakstītā situācija lai varam to pārbaudīt.

K Senukai

I

Комментарии (1)

G Gulbenietis 04.09.2021

Senukajieši runā, ka viņi ņem darbā zinošus pārdevējus. Rezultātā tev pretī stāv čurka, kas pat virzienu nevar parādīt, kur iet pēc preces. Par piepārdošanu pat nerunāšu. Tātad personāla vadība iesūkā. Par puļiem pie veikaliem pilnībā piekrītu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы