www.sudzibas.lv K Senukai Vadītāja un pārdevējs

K Senukai - Vadītāja un pārdevējs

Ļoti nepatīkama apkalpošana, agrāk iepirkāmies ar prieku un bija patīkama komunikācija ar pārdevējiem, pēdējo reizi pārdevējs nevarēja palīdzēt un palīga pasauca vadītāju kura pat ne sasveicinājās un nevarēja paskaidrot kāpēc prece ar defektu un kāpēc nav iespēja apmainīt. Ļoti žēl ka tā mainījās veikala vadība.

11.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 11.01.2022

Labdien,
Paldies, ka dalījāties savā iepirkšanās pieredzē lai arī tā nav bijusi pozitīva.
Atvainojamies par neērtībām.
Lūdzam Jūs sazināties elektroniski uz [email protected] un pastāstīt sīkāk par radušos situāciju.

A

Комментарии (10)

Good Intentions 11.01.2022

Pārdevēji nesēž komunikācijai un nav pārdevēja darbs skaidrot par produkta defektiem.

Good Intentions 11.01.2022

Atrastu atsevišķu darbinieku zālē un izklāstītu situāciju nevis bremzētu rindu.

A Anjka452 11.01.2022

kādu rindu , jūs par ko ? izlasiet nosaukuma

A Anjka452 11.01.2022

😂😂😂kur viņus meklēt ? nekad nav

A Anjka452 11.01.2022

tad nav japardot preces ar defektu un pēc likuma pārdevējam jāatrisina problēmas būtību jo pircējam ir tiesības vērsties patērētāju tiesības .

Good Intentions 11.01.2022

Viss skaidrs ar jums...

Good Intentions 11.01.2022

Brāķi gadās nav nekas tāds ārpus šis zemes, lai tagad meklētu kašķi vai izdevību. Man arī nākas saskarties ar ārpus termiņiem vai retu reizi brāķi - nododu informāciju darbiniekiem.

G Gulbenietis 11.01.2022

Rets ražošanas brāķis ir iespējams arī premium klases lietām. Tur nav neviens vainīgs. Prasīt kaut ko vadītājais nav jēgas, viņa labi, ja papīru darbā orientējas. Pārdevēji, bieži vien, nesaprot, ko pārdod. Kāda defektu pārzināšana? Protams, ir arī reti pārdevēji, kuri pat normālam mužikam prot ko ieteikt. Ir tur pat sievietes, kuras objektos pamatīgus remontus veikušas..

J juriss1 11.01.2022

Ja šādi kā aprakstat ari vērsāties pie pārdevēja tad nebrīnos, ka viņš neko nesaprata un pasauca vadītāju kura arī neko nesaprata. Ko nozīmē nevarēja paskaidrot? Jūs uzdevāt jautājumu "kapēc ar defektiem" un "kapēc nevar apmainīt" un pārdevējs stāvēja un klusēja vai arī atbildēja "nevaru paskaidrot"? Visdrīzāk jums viss tika skaidri paskaidrots...

A airisa04 23.02.2022

Aņka tu ei no tundras .

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы