www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss un laikus naudus neatgriešana par atgriezto preci

РешеноK Senukai - Slikts serviss un laikus naudus neatgriešana par atgriezto preci

Sveiki! Šis uzņēmums domāju ļaunprātīgi neatgriež naudu par atgriezto preci. Prece atgriezta 28. Augustā, bet naudas vēl joprojām nav kontā. Turklāt klientu serviss viens pēc otra cenšas iestāstīt kaut ko citu. Vienam nauda jau ir atgriezta, otram notikusi tehniska problēma un nauda būs 4 dd laikā. Turklāt, uz aicinājumu izskaidrot smalkāk, kas ir par problēmu, paskaidrojumu vietā es kā klients saņemu nelabvēlīgas atbildes ar majienu, ka es pats bez maz vai pie tā esmu vainīgs.

Rezumē, vēlaties, lai jums ir jautri iepērcieties K Senukai un nedod dievs vajadzēs kaut ko atgriezt.

17.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Senukai Support Ответ от представителя 20.09.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Жалоба успешно разрешена Mazhis 22.09.2021

Problēma tika atrisināta. Naudu esmu saņēmis atpakaļ par atgriezto preci, bet klientu servisa telefona operātoriem, būtu jāpiedomā, vai viņiem tur ir īstā darba vieta.

M

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы